RU
Про новини компаній
15.08.2021, 12:00

MyCredit підбив підсумки за п'ять років: 500 000 користувачів і 2,6 млн схвалених заявок

MyCredit підбив підсумки за п

Сьогодні клієнтом фінтех-сервісу є кожен 22 житель України

15 серпня 2016 року сервіс видачі грошей за 5 хвилин MyCredit надав фінансову допомогу першому користувачеві. У той час як банки і ломбарди вимагали від клієнтів особистої присутності та гарантії платоспроможності, MyCredit одним з перших на ринку почав зараховувати гроші на картку будь-якого банку повнолітнім українцям, які оформили заявку в онлайні.

З моменту запуску в сервісі схвалювалося до 95% клієнтських заявок. Це стало можливим завдяки відмові від класичного кредитного скорингу та активному використанню інструментів фінтеху.

"П'ять років тому ми зробили ставку на технологічність і продовжуємо розвиватися в цьому напрямку, — зазначає Владислав Белан, СЕО MyCredit. — Щоб не втрачати фокус, намагаємося дивитися на продукт очима клієнта, який хоче отримати гроші "тут і зараз". Навіть якщо у вас ідеальний сервіс, завжди є що покращити. Тому ми постійно оптимізуємо процеси, розробляємо нові продукти і підвищуємо стандарти обслуговування".

Сьогодні MyCredit — популярний фінансовий сервіс, що надає гроші в онлайні 24/7. За рахунок швидкого і зручного сайту, власних мобільних додатків під Android та iOS, цілодобової підтримки і високих стандартів безпеки MyCredit зумів залучити більше півмільйона користувачів. За даними внутрішнього Управління якістю і клієнтським досвідом, яке щомісячно оцінює від 700 дзвінків/листів/звернень в чатах, 92% клієнтів MyCredit повністю задоволені роботою сервісу.

Нагадаємо, в 2019 році фінтех-сервіс MyCredit отримав $3 млн інвестицій від фінансової групи "ТАС". За роки роботи тричі отримував нагороду "Кращий сервіс онлайн-кредитування" за версією PaySpace Magazine, неодноразово очолював "ТОП-5 кращих МФО України" за версією Finance.ua, завоював призові місця у всеукраїнському конкурсі контакт-центрів DzWINNER (номінації "Проект року" , "Краща команда контролю якості"). У 2019-2020 MyCredit був масштабований до В'єтнаму і Шрі-Ланку під бренчем Oncredit.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: кредит
Популярне