Про новини компаній
13.11.2019, 09:30

moneyveo запустила сервіс "Поскаржитися на оператора"

moneyveo запустила сервіс "Поскаржитися на оператора" - Фото

Ключове правило нашого КЦ moneyveo - знайти оптимальний для клієнта варіант вирішення його проблеми

Клієнти сервісу онлайн-кредитування moneyveo можуть залишити безпосередній відгук про роботу support-служби компанії. На офіційному сайті сервісу з'явилася кнопка «Поскаржитися на оператора». Сюди може написати кожен, хто вважає, що співробітник компанії спілкувався з ним некоректно, грубо, перевищив свої повноваження під час розмови або ж проігнорував потреби клієнта.

«У moneyveo впроваджені високі стандарти роботи з клієнтами. Всі телефонні звернення до нашого контакт-центру записуються і проходять перевірку відділом контролю якості обслуговування клієнтів Quality Control. Кожна скарга детально розглядається, у разі необхідності проводиться внутрішнє розслідування. Очікуємо, що нова опція зробить наш сервіс ще більш клієнтоорієнтованим і ефективним», – зазначив операційний директор moneyveo Сергій Сінченко.

У компанії підкреслюють: робота контактного центру побудована на чітко прописаних принципах, в основі яких – важливий і доброзичливий стиль спілкування, емпатія до клієнта, розуміння його проблеми.

 «Ключове правило нашого КЦ знайти оптимальний для клієнта варіант вирішення його проблеми. Якщо споживач, наприклад, з якихось причин не може вчасно закрити кредит, у нас є варіанти реструктуризації або пролонгації кредитного договору. У спілкуванні з клієнтом ми намагаємося прийняти його сторону і завжди керуємося принципами захисту прав та інтересів споживачів фінансових послуг», – підкреслила керівник контактного центру moneyveo Юлія Назаренко.

Найбільша кількість звернень до КЦ компанії пов'язана з питаннями оплати, можливостями добрати кошти, технічними складнощами, бонусами програми лояльності Enotcoin.

У разі якщо скарга клієнта буде обґрунтованою, компанія пропонує варіанти компенсації моральної шкоди. Наприклад, клієнтові дарують бонусні enotcoin, які можна витратити на погашення кредиту (1 еноткоін = 1 грн).

Кнопка «Поскаржитися на оператора» розміщена в нижній частині головної сторінки сервісу і доступна 24/7.

До речі, контакт-центр moneyveo в 2019 році потрапив до shortlist премії DzWINNER. Це найбільш престижна нагорода в сфері контакт-центрів, яку присуджують за внесок у розвиток індустрії.

Нагадаємо, що в жовтні 2018 року moneyveo запустила сервіс antifraud.moneyveo.ua, мета якого протидіяти онлайн-шахрайству.

Отправить:
Теги: Moneyveo
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне