RU
Про новини компаній
21.07.2020, 15:25

Місак Хідірян зробив найбільшу інвестицію в Середино-Будський район на Сумщині

Місак Хідірян зробив найбільшу інвестицію в Середино-Будський район на Сумщині - Фото
Фото: Середино-Будський елеватор агрохолдингу A. G. R. Group

Відкритий Місаком Хідіряном елеватор названо найбільшою інвестицією за останні 30 років в Середино-Будський район Сумщини

Агрохолдинг A. G. R. Group Місака Хідіряна відкрив першу чергу нового елеваторного комплексу в Середино-Будському районі Сумської області. Місцева влада назвали будівництво найбільшої інвестицією приватного капіталу в об'єкти промислового виробництва за останні 20-30 років.

Зокрема, голова Середино-Будського району Микола Харитоненко зазначив, що зерносховище компанії Місака Хідіряна дозволить регіону заявити про себе на карті України не тільки в якості користувача земель, а й як виробника.

"Новий елеватор надасть значного поштовху для економічного розвитку району, перш за все, мова йде про нові робочі місця і додаткові надходження податків до бюджету. Вперше в історії району, за останні 20-30 років, ми бачимо настільки потужну інвестицію приватного капіталу в об'єкт промислового виробництва ", - цитує Миколу Харитоненко прес-служба РДА.

Водночас президент A. G. R. Group Місак Хідірян зазначив, що з запуском першої черги зерносховища в Середино-Буді з'явиться 20 нових робочих місць. Згідно з планами компанії, їх кількість має збільшитися до 60 до кінця цього року.

"Ми вже навчилися використовувати сучасні технології, збільшувати врожайність при нестабільних погодних умовах, розширювати земельний банк і залучати кращих фахівців. У нинішніх умовах ми повинні диверсифікувати свою діяльність і підстрахувати наш бізнес будівництвом масштабних інфраструктурних об'єктів", - сказав Місак Хідірян.

Фото: Місак Хідірян і Микола Харитоненко під час відкриття Середино-Будського елеватора A. G. R. Group

Новий елеваторний комплекс A. G. R. Group став самим високотехнологічним в Сумській області. Відбір проб буде здійснюватися автоматично.

Також елеватор обладнаний об'ємними зерносушарками потужністю 52 т / год і сучасним транспортним устаткуванням.

Виробником силосів (по 7 тонн кожен) виступила шведська компанія Tornum. До слова, на урочистому відкритті був присутній представник посольства Швеції в Україні - координатор проектів з питань розвитку бізнесу та торгівлі посольства, а також генеральний директор компанії Tornum Олександр Холод.

Компанія збирається запропонувати вигідні умови співпраці фермерам не тільки з Сумщини, а й сусідньої Чернігівської області.

Місак Хідірян зазначив, що до кінця року A. G. R. Group планує прийняти на елеваторі більше 100 тис. т соняшнику, кукурудзи, ячменю, пшениці і сої.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить: