RU
Про новини компаній
13.05.2021, 14:00

Low-Code Day: онлайн-захід об’єднає три масштабних події

Low-Code Day: онлайн-захід об’єднає три масштабних події - Фото

25 травня, 11:00 — приєднуйтеся, на вас чекає максимальна концентрація low-code на одному digital-майданчику!

25 травня Terrasoft Ukraine, розробник платформи і продуктів Creatio, запрошує на унікальний онлайн-захід, що об'єднає в собі відразу три масштабних події: презентацію результатів глобального дослідження low-code ринку, реліз нової версії Creatio 7.18 і огляд популярних рішень для бізнесу з майданчика Creatio Marketplace .

25 травня відбудеться LOW-CODE DAY — унікальний онлайн-захід, що об'єднає в собі відразу три масштабних події: презентацію результатів глобального дослідження low-code ринку, реліз нової версії Creatio 7.18 і огляд популярних рішень для бізнесу з майданчика Creatio Marketplace. Приєднуйтесь — реєстрацію вже відкрито!

За оцінками авторитетних аналітичних агенцій світу, ринок low-code зростає приблизно на 40% щорічно, і вже до 2024 року 75% великих підприємств будуть використовувати як мінімум 4 low-code інструменти. В рамках заходу учасники дізнаються про стан ринку low-code в різних регіонах і перспективах його розвитку, а також глибше познайомляться з технологіями Creatio, які дозволяють в рази прискорити адаптацію і впровадження корпоративного ПО.

ДОСЛІДЖЕННЯ СВІТОВОГО РИНКУ LOW-CODE: ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПІДСУМКІВ І ОБГОВОРЕННЯ У КОЛІ ЕКСПЕРТІВ

На LOW-CODE DAY у прямому ефірі будуть представлені результати глобального дослідження low-code ринку, респондентами якого стали понад 1000 учасників — CEO і власники бізнесу, CIO і лідери цифрової трансформації з більш ніж 90 країн. Гості ознайомляться з актуальною інформацією про поширення корпоративних low-code платформ, їх роль в проектах цифровий трансформації, а також дізнаються про перспективи розвитку low-code ринку.

Також у програмі заходу — панельна дискусія, на якій спікери обговорять отримані інсайти і виклики, що стоять перед IT і бізнесом у процесі побудови швидких і гнучких low-code компаній, а також поділяться ідеями для формування конкурентної стратегії діджиталізації і автоматизації бізнесу.

РЕЛІЗ 7.18: ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОЇ ВЕРСІЇ CREATIO

В рамках LOW-CODE DAY продуктові лідери Terrasoft представлять нову версію low-code платформи і CRM-продуктів Creatio, які надають компаніям ще більше можливостей для прискорення процесів і швидкої трансформації з урахуванням актуальних потреб бізнесу.

На учасників чекає показ ключових технологічних новинок:

  • Low-code: повністю оновлений дизайнер сторінок, що використовує абсолютно нові технології і підходи до побудови інтерфейсів користувача.
  • BPM: користувацькі інструменти для інтеграції з SOAP-сервісами і розширені можливості для управління файлами в процесах.
  • CRM: нові елементи маркетингових кампаній, функціональність drill-down у плануванні, інструменти для швидкої обробки чатів і багато іншого для управління продажами, маркетингом і сервісом.
  • Financial services: інтелектуальний підбір оптимальних продуктів для клієнтів (Next Best Offer) і нові можливості продуктового каталогу.

MARKETPLACE-МІКС: ЗНАЙОМСТВО З ГОТОВИМИ РІШЕННЯМИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Партнери Terrasoft в бліц-форматі представлять яскраву добірку з 10+ найбільш затребуваних продуктів з Creatio Marketplace, серед яких — готові рішення для управління контакт-центром, лояльністю, документообігом, закупівлями, доповнення для ефективної роботи з чат-ботами та інші інструменти для вирішення різноманітних бізнес-задач в різних індустріях. Лідери компаній-розробників особисто розкажуть про свої рішення, створені за допомогою low-code технологій Creatio, — тільки ключові "фішки" з перших рук!

Познайомитися з деталями і зареєструватися на LOW-CODE DAY можна на сторінці заходу.

25 травня, 11:00 — приєднуйтеся, на вас чекає максимальна концентрація low-code на одному digital-майданчику!

ОРГАНІЗАТОР

Організатором LOW-CODE DAY виступає компанія Terrasoft Ukraine — розробник провідної low-code платформи Creatio для управління бізнес-процесами і CRM. Технології Creatio допомагають тисячам великих та середніх компаній з усього світу оптимізовувати й прискорювати процеси продажів, маркетингу, сервісу та операційні процеси організації. Місія Terrasoft — допомагати компаніям прискорюватися. Докладніше: https://www.terrasoft.ua/

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне