UA
Про новини компаній
16.09.2020, 08:00

LIGA ZAKON AWARDS 2020 визначає найкращих на юридичному ринку – встигніть подати анкету!

LIGA ZAKON AWARDS 2020 визначає найкращих на юридичному ринку – встигніть подати анкету! - Фото

LIGA ZAKON AWARDS запрошує юридичну спільноту долучитися до участі в рейтингу та довести своє лідерство. Поспішайте взяти участь!

Минулого року ЛІГА:ЗАКОН уперше провела Національний рейтинг юридичного ринку LIGA ZAKON AWARDS, за результатами якого визначені найсильніші юристи й команди у 9 номінаціях. У межах цього рейтингу в юристів, які працюють у бізнесах, була можливість позмагатися з представниками юридичних фірм.

Зацікавленість із боку представників юридичних служб була такою великою, що цьогоріч у межах LIGA ZAKON AWARDS 2020 створено спеціальну премію суто для внутрішніх юридичних підрозділів «ТОП-5 юридичних департаментів».

Саме юридичні департаменти щоденно вирішують складні питання бізнесу, супроводжують десятки процесів і процедур, опрацьовують сотні документів. «Ми розуміємо, що праця інхаусів є чи не найважчою серед юристів. Тому вважаємо за потрібне відзначити найкращих із кращих серед юридичних служб українського бізнесу та держорганів», – зазначає Валерій Решетняк, директор Legaltech бізнесу компанії ЛІГА:ЗАКОН.

Для участі в рейтингу юридичним департаментам достатньо подати анкету номінанта «ТОП-5 юридичних департаментів» https://bit.ly/329R9mQ.

Анкети приймаються до 18 вересня!

У короткій анкеті варто розповісти про успіхи й досягнення свого департаменту, відділу чи дирекції. На підставі вказаних даних ваші колеги-юристи в межах інтернет-голосування визначать найкращих фахівців, які обрали таку важливу професію, як щоденний супровід потреб бізнесу. Онлайн-голосування розпочнеться 19 вересня.

Докладніше про LIGA ZAKON AWARDS 2020 – https://awards.ligazakon.net

Окрім юридичних департаментів учасниками рейтингу традиційно є юридичні компанії та окремі професіонали. Цьогоріч методологію їх оцінювання в Національному рейтингу юридичного ринку LIGA ZAKON AWARDS змінено, вона базується на унікальних для України рішеннях і найкращому міжнародному досвіді й експертизі ЛІГА:ЗАКОН у створенні ІТ-продуктів.

Методологія складається з двох ґрунтовних частин: традиційне оцінювання кейсів, яке проводить журі, та SMART DATA аналіз – автоматизований алгоритм рейтингування на підставі відкритих даних, зібраних у Національному юридичному каталозі Liga:BOOK.

Учасникам доступні п’ятнадцять номінацій, які поділені за сферами практики. Один номінант може подавати анкету в декілька номінацій. Фінальний результат визначається за загальним підсумком кожної з частин рейтингу. Приємним бонусом для номінантів стали спеціальні унікальні номінації – «Медіавизнання» та «Опонент акула».

Приймання анкет від юридичних компаній і персоналій триває до 30 вересня 2020 року. Анкети можна подати у своєму профілі в Національному юридичному каталозі Liga:BOOK.

Докладніше про методологію й подання анкет можна дізнатися на сайті LIGA ZAKON AWARDS 2020 https://awards.ligazakon.net

Усіх переможців LIGA ZAKON AWARDS 2020 буде відзначено наприкінці жовтня.

Запрошуємо долучитися й довести своє лідерство на юридичному ринку. Поспішайте подати свою анкету і взяти участь у LIGA ZAKON AWARDS!

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне