UA
Про новини компаній
14.07.2020, 15:50

Легалізація грального бізнесу: 5 млрд гривень щорічно і іноземні інвестиції

Легалізація грального бізнесу: 5 млрд гривень щорічно і іноземні інвестиції - Фото
ParyMatch

Одна з провідних світових бетінг-компаній - міжнародний холдинг Parimatch підтримав ініціативу держави і готується до виходу на український ринок

Про новини компаній

Після 11 років заборони на державному рівні в Україну повертається ціла індустрія, яка буде приносити до бюджету 5 млрд гривень щороку тільки від продажу ліцензій. Також легалізація грального бізнесу знищить джерело корупції у спорті і допоможе залучити нові спонсорські програми.

Європейські країни і США вже багато років активно впроваджують національне ліцензування грального бізнесу, завдяки чому наповнюють свої бюджети. Не буде винятком і Україна, яка зможе як наповнювати бюджет, так і отримає додаткову підтримку для вітчизняного спорту. Також легалізація допоможе залучити іноземні інвестиції, адже гральний бізнес буде працювати та розвиватися на абсолютно законних підставах. Вже відомо, що  одна з провідних світових бетінг-компаній - міжнародний холдинг Parimatch підтримав ініціативу держави і готується до виходу на український ринок.

СЕО Parimatch Сергїй Портнов: "Для нас, як для міжнародної компанії, дуже важливо працювати в прозорому юридичному полі з визначеними правилами гри. Це відкриває можливості розширювати бізнес, залучати іноземні інвестиції та розвивати сферу розваг цілого регіону. Легалізація це логічний крок технологічної трансформації, адже сфера бетінгу в усьому світі драйвер нових технологій, які прийдуть в країну разом з інвестиціями".

Серед головних позитивних ефектів, які держава отримає від легалізації - розвиток інфраструктури суміжних галузей економіки, створення тисяч робочих місць. За прогнозами учасників ринку, вже до кінця року український бюджет може отримати додатково близько 5 млрд грн від продажу ліцензій, а також від податкових відрахувань. Крім того, буде усунуто джерело корупції, в тому числі в спорті. Самі гравці отримають легальний статус і захист своїх прав, а український спорт нові спонсорські програми. 

Після завершення процесу легалізації Parimatch готовий розширити співпрацю з українським спортом. Готові в холдингу і до відкритого діалогу з владою міжнародний досвід компанії дозволить поділитися компетентною експертизою.

Отправить:
Теги: Parimatch
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне