Про новини компаній
25.03.2020, 08:00

Коронавірус та паперові документи. Як продовжувати укладати угоди?

Коронавірус та паперові документи. Як продовжувати укладати угоди? - Фото

До кінця квітня 2020 року онлайн-система зовнішнього електронного документообігу deals стане безкоштовною

Карантин став ще одним доказом на користь переведення документів в "цифру". Розробник системи зовнішнього електронного документообігу вирішив допомогти українському бізнесу адаптуватися до віддаленої формі роботи. До кінця квітня підключення і обмін документами в онлайн-системі >deals стануть безкоштовними.

Навіть якщо ви відправите всіх співробітників працювати дистанційно, контактів із зовнішнім світом уникнути не вийде. Кур'єри, як і раніше, продовжать доставляти кореспонденцію, бухгалтерія та юристи погоджувати документи, а керівник - підписувати їх вручну. При цьому відомо, що коронавірус здатний 24 години жити на папері і 2-3 дня на пластиці. Навіть якщо контрагент відправить вам пакет з файлом з найдальшої точки країни, немає ніяких гарантій того, що він після прибуття він буде вже чистий. Цією загрози можна легко уникнути, якщо впровадити в компанії електронний документообіг.

В умовах, коли багато українських підприємств змушені переводити співробітників на віддалену форму роботи, компанія Intecracy Deals виступила з ініціативою: до кінця квітня 2020 року онлайн-система зовнішнього електронного документообігу >deals стане безкоштовною. За цей період можна буде підписати і відправити контрагентам до 1000 документів. Компаніям, які вже підключилися до системи, буде надана можливість також підписувати документи в цей період безкоштовно.

За допомогою >deals юристи, бухгалтерія та керівники компаній зможуть узгоджувати, підписувати, відправляти і зберігати документи, маючи доступ до системи звідки завгодно, де є інтернет. Впровадивши електронний документообіг бізнес зможе продовжувати ефективно працювати навіть в умовах тотального карантину.

Олександр Вернигора, СЕО Intecracy Deals

Олександр Вернигора, СЕО Intecracy Deals: "У зв'язку з епідемією коронавіруса, багато українських компаній зіткнулися з проблемами ведення бізнесу віддалено. При цьому існують готові технології, які дозволяють працювати звідки завгодно, не  з'являючись в офісі. Багато наших клієнтів уже давно перевели весь зовнішній документообіг в електронний формат. І ми вирішили надати таку можливість іншим. Думаю, що карантин стане стимулом для прискорення переведення в цифру бізнесу в нашій країні".

Команда >deals пропонує всім бажаючим реєструватися в системі. Якщо виникне необхідність, співробітники техпідтримки можуть дати консультацію і допомогти в найкоротші терміни налагодити систему.

Олександр Россол, CEO Intecracy Base

Олександр Россол, CEO Intecracy Base: "В умовах карантину, багато світових IT компанії, такі як Google, Microsoft, Slack, Zoom, відкрили вільний доступ до своїх платних сервісів. Це — світовий тренд. Так що > deals — не виняток. Більш того, найближчим часом Intecracy Group планує запустити подібні акції по іншим продуктам, розробленим нашим консорціумом. Слідкуйте за анонсами".

Що треба для переходу на електронний документообіг? Цифрові підписи для всіх учасників процесу і реєстрація в системі. Підпис, який зберігається на SIM-карті смартфона, можна отримати у будь-якого оператора мобільного зв'язку. Наприклад, скористатися Mobile ID від Київстар.

Система> deals розроблена на базі платформи UnityBase, яка пройшла сертифікацію «Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України», і визнана відповідною рівню захисту Г2, Г3. Також безпеку системи >deals була перевірена шляхом моделювання всіх відомих видів атак, яку проводили сертифіковані експерти в області кібербезпеки. Так що і комп'ютерних вірусів з >deals можна не боятися.

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.