RU
Про новини компаній
28.05.2021, 09:00

Клієнти ОККО знатимуть, скільки податків заплатили з кожного літра пального

Клієнти ОККО знатимуть, скільки податків заплатили з кожного літра пального - Фото

ОККО інформує водіїв, скільки вони платять податків з кожного літра пального

Починаючи з травня, кожен клієнт мережі АЗК ОККО може дізнатися, яку суму податків він платить, купуючи пальне. Тепер вона відображається окремим рядком у фіскальному чеку, який отримує клієнт при розрахунку на касі.

Сума податків складається з ПДВ та акцизного збору (фіксована сума з кожного літра у євро) і вказується при покупці будь-якого виду пального. Нема різниці, чи пальне оплачене готівкою, банківською карткою чи балами Fishka, – податки у повній мірі сплачуються з кожного літра.

"Мережа ОККО працює прозоро, тож сумлінно сплачує всі податки до загальнонаціонального та місцевих бюджетів. Ми хочемо, щоб українські водії розуміли: заправляючись на чесних заправках, вони долучаються до розвитку країни. Адже саме за ці кошти фінансується ремонт доріг, побудова шкіл, розвивається медицина, армія тощо. І це дуже серйозні суми. Лише задумайтесь, у ціні одного літра бензину близько 35% – це податки", – каже маркетинг-директор ОККО Василь Дмитрів.

У 2020 році мережа ОККО заплатила до бюджетів усіх рівнів 4,7 мільярда гривень податків. Ця сума еквівалентна вартості поточного ремонту понад 430 кілометрів автомобільних доріг або ж капітального ремонту майже 200 кілометрів доріг*.

*У цінах 2020 року

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: бензин, ОККО
Популярне