RU
Про новини компаній
14.09.2020, 15:54

Журнал Фокус опублікував список ста найбагатших людей України

Журнал Фокус опублікував список ста найбагатших людей України - Фото

Фокус опублікував щорічний рейтинг найбагатших українців. За рік їх сукупний капітал зріс майже на $1,2 млрд

Середній статок українського доларового мільйонера за списком Фокуса - $248,6 млн, винятком є ​​учасники першої десятки. Як і раніше в числі основних джерел капіталів найбагатших людей України металургія (23%), нафтогазовий сектор (18%), енергетика (13%), а також агросектор (11%).

Рейтинг найбагатших за підсумками 2019 року в черговий раз очолив Рінат Ахметов, який є потужним гравцем в галузях металургії, фінансів, енергетики, агросектора і медіаринку.  Його статки склали $ 7, 285млрд.

У п'ятірці найбагатших українців: Віктор Пінчук ($2,416млрд), Дмитро Фірташ ($1,794 млрд), Вадим Новинський ($1,522млрд). Замикає п'ятірку п'ятий президент України Петро Порошенко, його капітал становить $1,340 млрд. У руках перших десяти фігурантів рейтингу $19,74 млрд.

Якщо говорити про вік середньостатистичного українського мільярдера, то йому 55 років, а наймолодшому учаснику рейтингу зі статком в $350 млн. Олегу Рогінському (№31) 32 роки, в той час як найстаршим став 78-річний Георгій Скудар (№45) зі  статком $237 млн.

Серед ста найбагатших українців всього три жінки.  Це Галина Герега (Епіцентр, №6), Філя Жебровська (Фармак, №18), Наталія Бондарева (Bayadera Group, №53).

У цьому році при підготовці рейтингу «100 найбагатших людей України» Фокус застосував нову методику оцінки їхніх активів.  Спочатку редакція видання визначила приблизні статки 150 осіб, вивчивши дані попередніх рейтингів, звернувши увагу на тих, хто, згідно з відкритими даними, в останні два роки активно нарощував капітал.  Потім з рейтингу були виключені особи, пов'язані з санкціями, які перебувають під слідством, вартою або «в бігах».  Також були викреслені імена тих, хто пов'язаний з гранично високими репутаційними ризиками.  Не потрапили в список і ті, чий статок не перевищує $30 - 35 млн.

Рейтинг враховує не тільки українських громадян, але і експатів, які заробили основний капітал в Україні. При розрахунку враховувалися основні бізнес-активи, що належать підприємцям.  Дані за фінансовими показниками компаній отримані в системі YouControl - комплексному сервісі для аналізу діяльності підприємств.

Повний список сотні шукайте в спецвипуску або на сайті: https://focus.ua/rating/430862-100-samych-bogatych-lyudej-ukrainy-rejting-2020

Фокус з 2008 року щорічно публікує рейтинги найвпливовіших українців, найвпливовіших жінок нашої країни і найбагатших людей України..

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне