RU
Про новини компаній
22.06.2021, 12:00

IT бізнес в українських реаліях. Інтерв'ю з Валерієм Кондаковим

IT бізнес в українських реаліях. Інтерв

Власник і CEO компанії Валерій Кондаков розповів, чому віддав перевагу фінтех авіації і як побудувати успішний бізнес в українських реаліях

IT-компанія UNITY-BARS – ровесниця незалежної України. Вже три десятки років вона розробляє та впроваджує банківське програмне забезпечення. Бізнес-спільнота знає UNITY-BARS як стабільну і надійну партнерку, а її продукти спрощують життя мільйонам українців. Компанія розробила систему BankID і передала її за 1 грн Ощадному Банку, який згодом передав цю систему Національному банку. Зараз її підтримують єдиний державний портал адміністративних послуг, Мін'юст, петиції в Кабміні, держгеокадастр. Також за допомогою цієї системи можна отримувати банківські послуги.

Власник і CEO компанії Валерій Кондаков розповів, чому надав перевагу фінтех авіації, як побудувати успішний бізнес в українських реаліях і про особливості конкуренції на українському IT-ринку.

- 30 років на ринку. Солідний вік для компанії і привід для гордості. У чому запорука успіху?

- Передусім – наша команда. Все завдяки людям, які розпочинали, писали методологію, створювали продукти, рішення і у такий спосіб будували бізнес. Я придбав компанію в 2012 році. На той момент вона мала гарну компетенцію з розробки банківських систем, а ті нові процеси, які ми запустили, допомогли вивести її на новий рівень.

- До придбання компанії ви працювали в сфері цивільної авіації. Чому вирішили змінити рід діяльності на фінтех?

- Я народився і виріс у Борисполі. З авіацією був знайомий з дитинства – батьки працювали в аеропорту. Кар'єру розпочинав у голландській KLM Royal Dutch Airlines, потім відкривав київський офіс BRITISH AIRWAYS. Водночас мені завжди подобалася сфера IT, захоплювався програмуванням. В авіаційному бізнесі, крім своїх безпосередніх обов'язків, намагався створювати речі, які би спрощували роботу. Наприклад, в KLM зробив програму для автоматизації процесу набору документів для авіакомпанії. Отримав сертифікат і переміг в конкурсі кращого продукту року. Крім роботи, пов'язаної з авіаперевезеннями, я займався технологіями. Але не міг повністю себе реалізувати в цьому напрямку. Це все було на рівні хобі.

У 2012 році одним з найперспективніших напрямків в IT була банківська сфера. Тоді я вирішив зробити хобі роботою. Так прийшов до придбання IT-компанії. Впевненості мені додавав досвід роботи у великих світових корпораціях. Я розумів, що можу імплементувати свої знання в компанії, якою керуватиму.

- Через рік в Україні відбудеться Революція Гідності, далі російська агресія, криза. Як це вплинуло на ваш розвиток і плани?

- Плани були великі. Ми ставили за мету впровадження європейських підходів в компанії та вихід на європейський ринок. Революція, початок війни і криза в підсумку, звичайно ж, порушили наші плани. Контракти відклалися, фінансові показники залишали бажати кращого. Довелося зціпити зуби і максимально допомагати всім, щоб країна йшла за європейським курсом розвитку. Хвиля патріотизму згуртувала нас, ми відчували внутрішній підйом. Вибір українців давав надію.

- Тоді ви подарували державі продукт BankID. Зараз без цієї системи верифікації важко уявити фінансову систему країни. Чи не намагалися заробити на ній?

- Це був початок диджиталізації. Ми на той момент навіть не уявляли, "злетить" це чи ні. Але водночас розуміли, що є речі, які можуть вивести країну на якісно новий рівень. Не так була важлива фінансова складова, як підтримка людей, які просували ідеї диджиталізації. BankID ми запускали в Ощадбанку. Пізніше було вирішено передати продукт в НБУ, щоб не виникало проблем з витоком даних і питань з безпекою.

- Ви завжди активно допомагали держсектору. Які проєкти ще підтримували?

- Брали участь у створенні порталу публічних фінансів E-data. В межах цього проєкту допомагали інтегрувати і передавати відкриті дані з Держказначейства в Мінфін. Також брали участь в розробці системи Прозорро. Все це теж абсолютно безкоштовно. Це знакові речі для держави.

- Ваш основний продукт Core Banking System. Він вважається одним з кращих на ринку. У чому його особливість?

- Core Banking System – це основна IT-система, завдяки їй працює будь-яка фінансова установа. Вона дозволяє банку автоматизувати внутрішні процеси від щоденних банківських операцій до складних процесів згідно норм і вимог НБУ. Наша АБС (автоматизована банківська система "БАРС") багатофункціональна і високотехнологічна. У процесі природного розвитку, адаптації та впровадження система набрала дуже багато функціоналу і зараз складається з понад 80 модулів. Це дозволяє виконувати безліч функцій, починаючи від таких як Головна книга, депозити, кредити, овердрафти і закінчуючи скоринговими моделями, розрахунками резервів і багатьох інших. Дуже трудомісткий продукт в плані підтримки і розвитку. Аналоги, які існують в світі, а їх не так багато, дуже дорогі. Не кожен, навіть успішний світовий банк, може дозволити собі перейти на іншу АБС (Core system).

Наша система працює в Ощадбанку, НБУ і адаптований аналог – в ДКСУ. Також є вже багато клієнтів серед комерційних банків. Наша клієнтська база після кризи дещо зменшилася. Фінансова криза і так званий "банкопад" не минули безслідно.

Головна особливість продукту в тому, що він не для "масмаркету". АБС "БАРС" завжди була орієнтиром для банків у плані кастомізації. Ми робимо не "коробкові", а "кастомізовані" рішення: уважно слухаємо клієнта, аналізуємо та розробляємо функціонал, який найбільше відповідає запиту. Це дуже важливо.

- У вас "білі" зарплати. Наскільки складно конкурувати з компаніями, які практикують роботу на аутсорс і співпрацю за "ФОП-моделллю"?

- Ми не працюємо за "ФОП-моделлю". Всі наші працівники в штатному розкладі. Природно, що навантаження на компанію і бюджет дуже відчутне. Тому нам складно конкурувати з компаніями, які використовують "аутсорс". І це – головна проблема. У конкуренції за одного й того ж фахівця ми маємо закладати понад 50% сплати податків з зарплати, у випадку з ФОП – це 5%. Зрозуміло, що різниця в понад 45% – це та перевага, яка є у конкурента перед нами в боротьбі за працівника. У якийсь момент ми не можемо запропонувати зарплату вище, тому що стаємо нерентабельними. Так і живемо. Водночас у нас є соцпакет, намагаємося надавати всі ті додаткові переваги, які є у інших IT-компаніях.

- Ситуація з кадрами на ринку не є простою. Де знаходите працівників?

- Набираємо людей у тому ж форматі, що й інші. Моніторимо ринок, спілкуємося з університетами, шукаємо молодих фахівців і даємо їм можливість проходити у нас практику, навчаємо, співпрацюємо з IT-школами. Це – цілий бізнес-процес.

- Для конкурентної переваги важливо правильно налаштувати внутрішні процеси в компанії. Що ви робите в цьому напрямку?

- Рік тому ми вирішили поліпшити роботу компанії шляхом стандартизації і перейти на міжнародний стандарт ISO. У цьому нам допомагає компанія Deloitte Україна. Переглядаємо всі внутрішні процеси. І ми бачимо, що навіть сама підготовка щодо отримання сертифікату змінює компанію на краще.

- Ви більше задіяні в держсекторі

- Це наша основна трудомістка частина діяльності. Там задіяний основний ресурс компанії. Дуже масштабні проєкти, дуже складні, як щодо розробки, так і щодо супроводу. Ми дуже сильно зав'язані на цих проєктах.

- З ким простіше: з комерційним або держсектором?

- Для мене, як для людини, яка прийшла з західних компаній, завжди було набагато простіше працювати з комерційними структурами. Є зрозумілі правила бізнесу. Ти розумієш, що є договірні відносини, є переговорні процедури, є розуміння того, що рентабельно, що нерентабельно, є виконання і терміни. З держструктурами набагато складніше. У будь-який момент можуть з'явитися нові маркери і кадри, які кардинально змінюють ситуацію. У державному секторі дуже багато речей, які впливають на ухвалення рішень з боку замовника, від яких ми ніяк не застраховані і не можемо на них вплинути.

- В якому напрямку зараз працює компанія?

- Ми завжди займалися первинною верифікацією. Нам цікава дистанційна робота з клієнтом. Усі ті ідеї, які виходять від Мінцифри, для нас дуже близькі. Намагаємося максимально бути в тренді і розробляти якомога більше сервісів, що дозволяють популяризувати ці продукти. Один з таких сервісів – Ді-конектор, який ми зробили для банків. Це – підключення до системи "Дія". Також нам цікава відеоверифікація, що дозволяє клієнтам банків проводити всі банківські операції віддалено.

- Як ви загалом ставитеся до застосунку "Дія"?

- Сама ідея нами дуже позитивно сприйнята. Ми завжди були за розвиток IT-проєктів в державному секторі. Є думка, що не все це можливо реалізувати в масштабах всієї країни. Але, з огляду на ту підтримку, яка є у Мінцифри з боку держави, шанси дуже хороші. Найголовніше в проєктах, пов'язаних з держсектором,  – політична підтримка. Багато речей, навіть дуже хороших, застрягали на рівні ухвалення рішень або впровадження.

- Можна сказати, що "Дія" відкриває нові можливості для IT-компаній?

- Звісно. Ми йдемо паралельно. Наш продукт Ді-конектор – тому підтвердження. Я дуже сподіваюся, що в найближчому майбутньому "Дія" запускатиме ще більше нових сервісів.

- Ситуація з пандемією прискорить відхід в онлайн банків і фінкомпаній?

- Я не вірю, що є можливість перевести все в онлайн. Це можна порівняти з тенденцією дистанційної роботи. Коли почалася пандемія, то 80-90% персоналу хотіли працювати віддалено. Зараз ми бачимо зворотний процес. Тепер багато хто хоче працювати в офісі – люди просто втомилися сидіти вдома. Щось подібне буде з віддаленими сервісами. Людям важливі живі взаємини.

- Тобто, класична модель банків найближчим часом не зміниться?

- Банки йтимуть в цифрові технології. Цьому сприяє, зокрема, активна робота з боку держави. Україна зараз серед європейських лідерів за рівнем і розвитком диджиталізації. Але я не думаю, що фінсектор швидко і кардинально змінить свою структуру. Є нормативні вимоги та обмеження, які збережуть певну класичну модель роботи банківської системи і фінсектора загалом. Найближчим часом навряд чи ми побачимо повний відхід в "хмарні" рішення. Інше питання – цифрові сервіси. В цьому напрямку банки будуть максимально зацікавлені. Можливо, багато банків робитимуть сателіти за прикладом Універсал Банку і Монобанку, де є класичний банк і цифрова платформа.

- Якою ви бачите UNITY-BARS через 5 років?

- Головне завдання – якомога більше великих і надійних партнерів в Європі та світі, а також відкриття нових проєктів і створення нових сервісів. Я бачу перспективу в анонсованому урядом сервісі "Дія.Сіті" в плані впровадження спеціальних умов щодо ведення бізнесу для IT-компаній.  Дуже сподіватимусь, що нові умови оподаткування дадуть можливість нам вирости щонайменше вдвічі.

- Офіс у Кремнієвій долині або в Києві?

- Офіс у Києві, але  вдвічі більший (сміється). І офіс в Кремнієвій долині, де би ми могли приймати гостей і продавати нашу продукцію під знаком Made in Ukraine.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне