Про новини компаній
02.06.2020, 14:08

Інтернет-челлендж Максима Кріппи «Естафета добрих справ»: як приєднатися?

Інтернет-челлендж Максима Кріппи «Естафета добрих справ»: як приєднатися? - Фото

«Естафета добрих справ» – задумка Максима Кріппи і його братів, Руслана та Олега

Під час пандемії важливо дбати і про себе, і про оточуючих.  Українські бізнесмени все частіше виявляють благодійні ініціативи, хоча самі зіштовхнулися з чималими проблемами, причиною яких стала всесвітня пандемія.  Карантин вдарив і по івент-агенції «Три Н» Максима Кріппи. Кількість замовлень різко впала. 

 Однак незважаючи на труднощі в справах, підприємець знаходить час допомагати найбільш вразливій ​​категорії людей.  Наприклад, став учасником спільного проекту сайту Rozetka, «Нової пошти» і фонду «Життєлюб».  В його рамках кожен бажаючий може купити в інтернет-магазині продуктовий набір для пенсіонерів, який доставлять прямо додому.  Це і надихнуло його влаштувати челлендж під назвою «Естафета добрих справ».

Передай добро далі

«Естафета добрих справ» – задумка Максима Кріппи і його братів, Руслана та Олега. Спочатку челлендж не мав назви, потім дружина Максима підказала ідею. Подивившись документальний фільм про естафету олімпійського вогню, вирішила: адже можна замінити факел позитивом і роздати людям.

Щоранку брати надсилають один одному в месенджері фото чеків з благодійних фондів. Потім пишуть, кому передають ініціативу. Міні-акцію запустили ще в березні – через тиждень після оголошення пандемії COVID-19. За минулі місяці сім'я зробила через інтернет понад 30 пожертвувань в різні фонди та організації. До речі, процес не обмежується онлайн-активностями.

«Іноді я просто даю на вулиці гроші бездомним або оплачую покупки літніх людей на касах. Емоції від живого процесу набагато сильніші, ніж при звичайному перекладі в один клік. Мені подобається бачити щасливі обличчя, коли люди усвідомлюють, що не самотні у своїй біді і що є на кого сподіватися. Це дає їм віру. До того ж те, що ми робимо, повертається до нас. Можете не вірити, але це так. Знаю із власного досвіду», – додає Максим.

«Мені подобається бачити щасливі обличчя, коли люди усвідомлюють, що не самотні у своїй біді і ще є на кого сподіватися. Це дає їм віру», – Максим Криппа 

Як ділитися позитивом

Ідея влаштувати челлендж прийшла до Максима Кріппи невипадково. Бізнесмен бачив, як навколо закриваються підприємства і відчував похмурі настрої в суспільстві. «Зараз всі зациклилися на собі. Одна справа, коли не зводиш кінці з кінцями. Тоді не до благодійності. Але якщо є можливість – зробіть щось корисне для суспільства. Мені приємно бачити, як колеги-підприємці купують для лікарень маски, захисні костюми, медикаменти та інше», – коментує Максим. Як взяти участь у благодійній акції?  Досить опублікувати в соціальній мережі пост з хештегом #естафетадобрихсправ.  Розкажіть, що доброго недавно зробили.  Потім відзначте трьох друзів, яким потрібно вчинити так само.  Пам'ятайте: суть не стільки в грошах, скільки в увазі.  Іноді посмішка і слова підтримки потрібні сильніше, ніж кошти.  Головне - проявити турботу до тих, хто її потребує найбільше.

Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Популярне