RU
Про новини компаній
21.05.2020, 14:16

IFC визнала Укргазбанк найкращим банком у Східній Європі

IFC визнала Укргазбанк найкращим банком у Східній Європі - Фото

Голова правління банку Кирило Шевченко зазначив, що співпраця з такою корпорацією як IFC, дозволяє відкривати нові ринки для українських виробників

Міжнародна фінансова корпорація (IFC, член групи Світового банку) визнала Укргазбанк найкращим банком-емітентом у Східній Європі у 2019 році. Цього року перемога у номінації GTFP 2019 Best Issuing bank Partner in Eastern Europe дісталася держбанку.

Як зазначено на сайті банку, це відзнака роботи за досягнення у Глобальній програми IFC з підтримки торговельного фінансування, до якої держбанк долучився восени 2017 року.

Голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко зазначив, що співпраця з такою потужною корпорацією як IFC, дозволяє відкривати нові ринки для українських виробників, збільшувати та розширювати зовнішньоторговельні операції, таким чином стимулюючи економічне зростання України.

Завдяки співпраці з МФК, Укргазбанк першим в Україні почав інвестувати в екологічні проекти, де кожна інвестиція має потужний соціальний вплив. А приєднання до Глобальної програми підтримки торгівлі надало Укргазбанку можливість збільшити обсяги фінансування зовнішньоекономічних контрактів своїх клієнтів.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне