RU
Про новини компаній
26.11.2020, 10:34

HR-директорка Альфа-Банку Марія Гаравська: "Є сенс робити лише те, від чого кайфуєш"

HR-директорка Альфа-Банку Марія Гаравська: "Є сенс робити лише те, від чого кайфуєш" - Фото

Марія Гаравська мотивує тисячі співробітників Альфа-Банку Україна, щоб ті, у свою чергу, створювали хороший продукт для мільйонів українців

У її дипломі у графі "Спеціальність" вказано: Human Resources – HR. Коли Марія, випускниця Хайфського університету, багато років тому приїхала з цим дипломом на батьківщину, спеціальність переклали як "сфера послуг". Її вважали мало не соціальним працівником. Доводилося пояснювати, що стоїть за поняттям HR, і чому за вмінням розуміти та мотивувати людей – майбутнє. Тепер Марія мотивує тисячі співробітників Альфа-Банку Україна, щоб ті, у свою чергу, створювали хороший продукт для мільйонів українців. Продукт не лише комерційний, але і з сенсом. Так, зараз банк презентує не оновлений, а повністю новий мобільний додаток Sense SuperАpp з можливістю для клієнта самому обирати вид додатку та його зміст. Все для того, аби витрачати час усвідомлено.

Моя робота – щось на кшталт серфінгу. Ти летиш на великій швидкості та намагаєшся спіймати хвилю. У цьому багато настрою, драйфу та вміння лавірувати.

Моя основна освіта – HR. Але за рахунком вона друга. Перша – англійська мова та література, тобто літературознавство. Коли у нас вивчають англійську, то не надто заглиблюються у літературу. А от коли навчаються за кордоном (я навчалася в Ізраїлі), то проходять аналіз драм, фікшн. Ти береш літературні пласти, вивчаєш та аналізуєш їх досконально. Це те, що мені подобається. Якщо я колись піду на пенсію, то продовжу розвиватися саме за цим напрямом.

Коли під час презентації професій в університеті розказували про HR, я подумала, что це чудова ідея. Це професія майбутнього – вона ніколи не зникне, потрібна у будь-якій організації та знаходить застосування у всіх видах діяльності. Це був реалістичний, зважений вибір у плануванні своєї кар’єри.

Зараз HR на піку, всі говорять про HR, усі розуміють, що це. Але взагалі поняття HR – Human Resources – трохи застаріле. Зараз є більш широка тема, яка має назву HS – Human Services. За цим терміном стоїть управління людьми, вплив на людей, залученість, мотивація тощо. Це такий великий пласт, який включає і соціологію, і статистику, і психологію, і клімат в організації.

Вибір кандидата завжди відбувається дуже емоційно і, зазвичай, на першому інтерв’ю.

Я обожнюю свою роботу, отримую від неї шалений кайф. Я прийшла у HR з бізнесу. У бізнесі ти завжди знаходишся у перегонах, у зібраному стані. Це свого роду наркотик. HR – це також бізнес: керувати талантами, людськими ресурсами, керувати тим, що може бути не зовсім керованим, піддається неконтрольованим емоціям. Це важко, це виклик.

Люди – найбільш крихкий та непостійний ресурс. Ти не можеш передбачити їхню реакцію. До кінця бути впевненим у поведінці людини  неможливо.

HR не тільки проводить співбесіду, але й постійно співбесіду проходить. Я весь час  опиняюся то по одну, то по іншу сторону стола. Є такий жарт, що після тридцяти років побачення одиноких людей виглядають як співбесіди. Так і в професійному житті. Коли ти знайомишся з колегами, топменеджментом, це знайомство все рівно перетворюється на свого роду співбесіду. Приємний момент лише у тому, що ти менше хвилюєшся. 

Я абсолютний реаліст, але з часткою мрійливості. Сама називаю це реалістичним оптимізмом.

Я не поділяю світ на хороших та поганих. Кожна людина унікальна. У цьому є чистий кайф – що ми усі різні та по-різному реагуємо, по-різному сприймаємо світ, свою роль у ньому. Немає абсолютної правди, у кожного вона своя. Мене надихає, як люди з різними експертними поглядами, з різними компетенціями, різного віку та з різним досвідом наче пазли складаються у єдину картину в організації з хорошою корпоративною культурою. 

У нас – дуже динамічна компанія. І це видно не лише по людях, які працюють у банку, це видно і по клієнтах. Це дуже енергійні та динамічні люди з обох сторін, які розвиваються разом. 

БЛІЦ

Для кого Sense SuperApp? Для усіх, хто шукає сенс у своєму житті. Від підлітка до пенсіонера.

Найкраща порада, яку давали вам? Напис на персні Соломона: "Все минає, і це мине".

Найкраща порада, яку давали ви? У кожного своя правда. Люди різні, ти повинен це усвідомити.

Як швидко ви приймаєте рішення? Швидко та інтуїтивно.

На що є сенс витрачати час? На спілкування з близькими.

Якщо ти захоплюєшся тим, що робиш, то не помічаєш втоми. Але така залученість повинна бути не постійною, а циклічною, з перервами на відпочинок. Трамп якось сказав: "Я ніколи не хочу у відпустку. Не бачу в ній необхідності. Коли ти робиш те, що тобі подобається, то займаєшся цим постійно. Тому тобі не потрібно від цього відпочивати...". Проте не всі люди такі crazy, одержимі роботою. Більшості людей, regular, потрібно іноді переключатися та тримати баланс.

Робота HR – це, зокрема обов’язок наймати та звільняти людей. Звісно, складніше розлучатися, ніж залучати нових. Коли ти шукаєш кандидатів, то кличеш їх у новий світ, говориш їм: "Поглянь, як у нас добре!". Ти емоційно дуже позитивно налаштований. Але якщо співробітнику складно постійно знаходитися у ритмі та високому темпі роботи, неминуча ситуація емоційного вигорання. І для нього краще змінити діяльність або взяти паузу та відновитися.

Я не ставлюся до найму на роботу та звільнення людини, як до народження чи похорону. У циклічності є розвиток, і його не потрібно боятися. Я не раз чула відгуки: "Якби не звільнення, можливо, у моєму житті не відбулися б позитивні зміни, і все зрештою складається на краще!"

Робота – це проєкт, а проєктів у житті людини може бути багато. До цього потрібно ставитися філософськи. Я працювала у великих банках, жила у трьох країнах, два роки розвивала власний бізнес. І відверто розповідаю, що була змушена його закрити, тому що він не приносив прибутку. Цей випадок навчив мене, що у складних ситуаціях потрібно змінюватися, а не рятувати корабель, що тоне. Завжди. 

Мобільний додаток Sense SuperАpp робили творці. Аби зробити новий проєкт, потрібна сильна команда, тому довелося посилити команду digital-розробки. Ці люди розмовляють однією мовою, технічно та технологічно підковані. Але навіть не це головне. Потрібно не забувати, що це – не технічні спеціалісти, а творці. А найкраща мотивація для творців – визнання того, що вони створили щось класне, що може реально вплинути на життя клієнтів чи змінити його. 

Іноді вчасно поставлена поряд кава чи шматок піци від керівника – це теж свого роду визнання. І дуже важливе для співробітника.

Я не відчуваю, що працюю саме у банку. Але точно працюю в організації, яка не лише надає клієнту сервіс, але й пропонує конкретний продукт, який полегшує життя.

Sense – це не лише про сенс. Це sixth sense – шосте чуття, яке дає зрозуміти, що ти свій. Це взагалі дуже підходить під визначення моєї роботи. Шосте чуття допомагає знаходити співробітників із сенсом, дає чуттєвий взаємозв’язок та синергію. Воно змушує рухатися вперед, бути в одному темпі зі своїм клієнтом.

Коронавірус прискорив перехід банків до максимально повного обслуговування онлайн. Але ми – люди. Людям необхідне людське спілкування, присутність, ось це відчуття, що ми поряд. Ми намагаємося створювати такі умови на роботі та давати таке відчуття клієнту навіть через додаток. Потрібен енергообмін.

Рішення я приймаю швидко та інтуїтивно. Завжди розглядаю варіант, що можу помилитися, і даю собі право на помилку.

Я інтроверт. Багато хто дивується: "Не може бути! Ти така динамічна, імпульсивна, завжди спілкуєшся". Але зізнаюся, що після спілкування з людьми мені потрібен час на відновлення. Прогулятися, послухати музику, почитати книгу, зайнятися фітнесом. Головне – наодинці.

Мобільність дає більшу свободу. Мій перший переїзд до іншої країни був важким, мені було 19 років. Я поїхала від мами й тата, не розуміючи, коли знову їх побачу. Це був виклик, а виклик завжди супроводжує тривога. Це нормально. А зараз у мене немає жодної прив’язки до країни. Я вважаю себе громадянином світу і рада, що тоді цей виклик прийняла.

У найбільш критичні моменти сім’я стає пріоритетом номер один. Мабуть, на це й потрібно витрачати свій вільний час: на дітей, на батьків, на спілкування з друзями. Я не пропускаю ці моменти і рада, що вчасно це зрозуміла.

Мені дуже не подобається питання HR: "Де ви бачите себе через п’ять років"? Все змінюється настільки швидко, що ти не можеш щось спрогнозувати. Час п’ятирічок ринув у небуття. Зараз темп життя стає набагато швидшим. Аби виживати, потрібно бути більш гнучким та адаптивним. Це перша якість, яка має бути притаманна лідеру. 

ДОВІДКА

Марія Гаравська приєдналася до команди Альфа-Банку Україна влітку 2020 року. До переїзду до Києва очолювала блок управління персоналом в Альфа-Банку в іншому регіоні. Раніше працювала на посаді клієнтського менеджера у Bank Leumi та регіонального менеджера з корпоративних продажів у Дельта Банку, розвивала власний логістичний бізнес.

Автор тексту: Катерина Романова

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне