RU
Про новини компаній
13.12.2019, 15:02

HR-бренд Україна 2019: соціальний кейс ГК ЛІГА визнано найкращим

HR-бренд Україна 2019: соціальний кейс ГК ЛІГА визнано найкращим - Фото

Кейс ГК ЛІГА «Від корпоративного волонтерства до Всеукраїнського флешмобу #letshelpbabusya визнали найкращим соціальним проектом року

У четвер, 12 грудня, у Mercure Kyiv Congress відбулася головна подія HR-галузі — IX підсумкова кейс-конференція та церемонія нагородження Премії HR-бренд Україна 2019. Цей унікальний конкурс HR-кейсів дозволяє простежити актуальні тенденції та нові, ефективні ідеї, що з'являються у галузі, а також дає можливість детально вивчити ті HR-інструменти, які компанії-лідери використовували протягом останнього року.

Традиційно на заході були представлені кращі практики зі сфери управління людськими ресурсами, мотивації і підвищення лояльності персоналу. Група Компаній «ЛІГА» була представлена на конкурсі з кейсом «Від корпоративного волонтерства до Всеукраїнського флешмобу #letshelpbabusya».

Флешмоб #letshelpbabusya (раніше відомий як #letshelpbabushkas) організовує МБФ «Let’s help!». Проект покликаний допомогти людям літнього віку та привернути увагу громадськості і держави до проблем українських пенсіонерів.

«Ідея організації флешмобу була в тому, щоб привернути увагу до проблеми злиденного життя наших бабусь і дідусів і сформувати запит від суспільства на зміни ситуації. Ми намагаємося підключити до флешмобу кожного небайдужого українця, кожну людину, яка вважає, що в Україні старенькі не повинні бути жебраками, що в Україні повинна бути гідна старість. Чим більше нас стає, тим помітніше для людей, які можуть на це вплинути і можуть щось змінити» – Ольга Бондаренко, Директор МБФ «Let’s help!».

Проект поставив собі за мету змінити стан людей похилого віку в Україні. Ми залучили велику кількість волонтерів із Компаній ГК ЛІГА, щоб власним прикладом доказати та показати, що робити добрі справи легко та необхідно. Ми об’єднали усіх волонтерів всередині ГК ЛІГА та створили Волонтерський Рух, а його учасників називаємо Ангелами ЛІГИ. Сьогодні до «Ангелів» вже приєдналися 320 співробітників, які на постійній основі підтримують різні благодійні ініціативи МБФ «Let’s help!». Своїми діями ми прагнемо надихнути інших та спонукнути можновладців на державному рівні почати змінювати ситуацію в країні. Ми не словами, а реальними діями «Будуємо країну мрії».

У Флешмобі традиційно беруть участь не тільки співробітники всіх Компаній ГК ЛІГА, але і інші волонтери, відомі люди, лідери думок і блогери. В попередніх Флешмобах брали участь зірки, спортсмени, відомі блогери, лідери думок, волонтери із Патрульної поліції Києва, підопічні із дитячого будинку м. Славутич. За весь час до акції долучилося більше ніж 700 волонтерів з усієї країни.

Вчора кейс ГК ЛІГА «Від корпоративного волонтерства до Всеукраїнського флешмобу #letshelpbabusya визнали найкращим Соціальним проектом року, і це перемога кожного волонтера, який підтримав флешмоб #letshelpbabusya. Ця нагорода вручається за реалізацію кращого соціально орієнтованого благодійного проекту року.

«Премія HR-бренд – це практична кейс-конференція кращих рішень роботодавців і визнання успіху Компанії в бізнес-середовищі, серед експертів,  колег та клієнтів, що дає можливість вивчити кращі HR-інструменти, які компанії-лідери використовували протягом останнього року.

На мій погляд, перемога ГК ЛІГА в номінації «Найкращий соціальний проект року» є абсолютно логічною. Чому наш кейс унікальний? Бо кожній людині потрібен сенс і відповідь на питання: задля чого я щодня приходжу на роботу? Яка цінність моєї праці, що корисного я можу принести роботодавцю, собі, суспільству? Мене дуже радує той факт, що Корпоративна Соціальна Відповідальність входить у перелік найголовніших критеріїв при виборі роботодавця за даними опитування пошукачів. А наша Група Компаній є трендсеттером у цьому напрямку, ми створюємо всі можливості для реалізації соціальних ініціатив.» - прокоментувала перемогу на премії Директор з управління персоналом та організаційного розвитку УК ЛІГА, Анна Саковець

Соціальна відповідальність бізнесу - це не тільки важлива складова сильного бренду роботодавця, це філософія та частина стратегії розвитку бізнесу ГК ЛІГА. Понад чверть сторіччя ми вносимо суттєвий вклад у соціальний та економічний розвиток України. Наша задача – забезпечити не тільки високі фінансові результати, а й враховувати інтереси суспільства, беручи на себе відповідальність за вплив, який чинить діяльність кожної Компанії Групи на всі сфери суспільного життя й на довкілля.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне