RU
Про новини компаній
02.03.2020, 11:10

HD-group стала співорганізатором глобальної ініціативи «Озеленення планети»

HD-group стала співорганізатором глобальної ініціативи «Озеленення планети» - Фото
Сергій Гайдайчук, Ганна Крисюк, Борис Шестопалов

Проект “Озеленення України” започатковано у рамках глобальної світової ініціативи з висадження дерев у 100 країнах світу

HD-group стала співорганізатором проєкту «Озеленення України» в Запорізькій області. Про це сьогодні було підписано Меморандум про співпрацю та Етичний кодекс між організаторами проекту «Озеленення України» та співорганізатором у Запорізькій області - HD-group, - повідомляє прес-служба Групи.

Проект “Озеленення України” започатковано у рамках глобальної світової ініціативи з висадження дерев у 100 країнах світу. Мета проекту «Озеленення України» – привернення уваги до відновлення екосистеми України та світу; створення колективної української історії успіху, щоб показати собі і всьому світу, що українці вміють об’єднуватися; створення позитивного іміджу України у світі. В рамках проекту планується реалізація головної ініціативи - висадка 1 000 000 сіянців та саджанців 21 березня 2020 року у всіх областях України.

Ініціаторами проекту «Озеленення України» стали засновник найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук та генеральний директор «Книги рекордів України», засновниця міжнародного журналу БізнесWoman Ганна Крисюк. У Запорізькій області співорганізаторами проєкту стали група компаній HD-group та її співвласники Борис Шестопалов та Сергій Чекальський. Співорганізатор активно запрошує долучитися до реалізації ініціативи у Запорізькій області керівників місцевої та обласної ради, партнерів, волонтерів та ЗМІ.

«Цей проект не тільки про дерева та екологію. Цей проєкт перед усім є тестом на усвідомлення себе частиною спільноти більшої, ніж родина, друзі, колеги… Цей проєкт по-справжньому національного,  навіть планетарного масштабу, анонсованого у Давосі. І реалізовувати ми його будемо на самому високому рівні самоорганізації та ініціативи, не дочікуючись спеціальних розпоряджень.  

Ми запрошуємо всіх, хто готовий разом з нами робити Запоріжжя та область чистіше, комфортніше для життя, екологічніше в усіх змістах цього слова. Замість нас цього ніхто не зробить, тільки ми і тільки разом!», - відзначає співвласник HD-group Борис Шестопалов.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить: