RU
Про новини компаній
27.01.2020, 11:00

HD-group оголосила про створення інвестфонду в 20 млн доларів

HD-group оголосила про створення інвестфонду в 20 млн доларів - Фото

Фонд створений з метою консолідації ресурсів HD-group, здійснення управління профільними придбаннями в 2020-2021 і реалізації інвестицій

Акціонери HD-group Сергій Чекальський, Борис Шестопалов і «УК Агросервіс 2000», що входить до складу HD-group, оголосили про створення інвестиційного фонду «Фондовий капітал». Про це повідомляє прес-служба HD-group.

Розмір активів інвестиційного фонду складе 20 мільйонів доларів США.

Фонд створений з метою консолідації ресурсів HD-group, здійснення управління профільними придбаннями в 2020-2021 і реалізації прямих і портфельних інвестицій в сегменті агріфуд (проекти з переробки, виробництва і фудстартапи).

«Фондовий капітал» буде знаходитися під управлінням АТ «Компанія з управління активами «Славутич Інвест».

Співвласник HD-group Сергій Чекальський

«Інвестуючи в розвиток нових напрямків ми створюємо нові ринки, нові високооплачувані робочі місця, і робимо Україну цікавою для міжнародного бізнесу. Чим більше в країні іноземного капіталу, тим вище загальна безпека країни до зовнішніх загроз.

Швейцарія - одна з найбезпечніших країн світу, і це не тільки завдяки армійської системі з резервістами або ландшафту. На Швейцарію ніхто не нападе, тому що у всього світу там є інтереси. Вони не виникли самі - швейцарці їх створили і явили світу. Україні вкрай необхідно в найкоротші терміни створити і проявити себе як місце, де основні геополітичні гравці можуть знайти і реалізувати свій бізнес інтерес, природно, з вигодою для економіки України і для нас, громадян », - коментує співвласник HD-group Сергій Чекальський.

Співвласник HD-group Борис Шестопалов

«Відкриття інвестиційного фонду - це наступний крок на шляху розвитку HD-group. Ми реалізували більшу частину проекту в області трансформації, створили весь набір внутрішніх сервісів, що забезпечують функціонування всіх бізнес-процесів, пов'язаних з виконанням ключовий місії підприємств, що входять в HD-group - поставка нашим клієнтам якісних і безпечних продуктів. Ми вважаємо, що холдинг дозрів для здійснення не тільки органічного ринкового зростання, але і неорганічного, шляхом здійснення угод з придбання нових підприємств », - відзначає співвласник HD-group Борис Шестопалов.

Нагадаємо, HD-group - Група компаній у сфері агріфуд з фокусом на B2B клієнта. У складі Групи працюють зернопереробні підприємства; заводи з виробництва хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів, бакалії; завод з виробництва джемів, варення; компанія по організації логістичних послуг і компанія з організації закупівель.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: HD-group