Про новини компаній
16.07.2020, 09:00

HARVESTfresh™ допоможе зберігати фрукти та овочі свіжими і без втрати вітамінів

HARVESTfresh™ допоможе зберігати фрукти та овочі свіжими і без втрати вітамінів - Фото

Компанія beko почала використовувати у своїх холодильниках надсучасну технологію HARVESTfresh™

Технологія HARVESTfresh в холодильниках beko імітує сонячні цикли, які допомагають зберігати багаті на вітаміни овочі та фрукти корисними набагато довше

Лідер з виробництва побутової техніки в Європі компанія beko почала використовувати у своїх холодильниках надсучасну технологію HARVESTfresh™, завдяки якій фрукти та овочі залишаються поживними та корисними протягом тривалого часу.

В інноваційній технології, яка розроблена спеціально для холодильників beko, використовуються різні комбінації трьох ефективних кольорів освітлення (червоне, зелене, синє) для імітації 24-годинного сонячного циклу. Завдяки цьому у холодильнику відтворюється сприятливе світлове середовище для зберігання овочів та фруктів свіжими та корисними.

Ефективність технології було доведено після незалежного тестування, проведеного британською дослідницькою компанією Intertek. Загальний стан і вміст вітамінів у томатах, моркві, зеленому перці, шпинаті та селері після 5-денного використання технології освітлення порівнювали зі станом та вмістом вітамінів у цих овочах у день придбання. Результати тестів показали, що помідори, морква, зелений перець, шпинат та низка інших овочів зберігали вітамін A та C у холодильнику з технологією HARVESTfresh™ значно довше, ніж за звичайних умов.

«Технологія HARVESTfresh™ допомагає уникнути швидкого псування корисних фруктів і овочів через несприятливі умови зберігання, і забезпечить їхнє тривале зберігання в тому стані, в якому вони були придбані. Ми не обмежуємося виробництвом якісної побутової техніки – для нас не менш важливо, щоб її користувачі жили здорово і споживали якісні продукти», — говорить Арбатли Алп, генеральний директор Беко Україна.

Як відзначають у компанії, ця продуктова інновація є частиною глобальної програми beko, спрямованої на надання споживачам доступних «лайфхаків», здатних покращити якість життя, а також мотивувати нове покоління до кращого та здорового харчування.

Слід зазначити, що компанія beko є офіційним партнером ФК «Барселона», і спільно з клубом розвиває ініціативу Eat Like a Pro, що спрямована на запобігання дитячому ожирінню, надихаючи дітей правильно харчуватися і брати приклад із улюблених спортсменів. У 2019 році ініціатива Eat Like a Pro була масштабована на сферу кіберспорту, коли beko стала спонсором однієї з найбільш популярних світових ігрових дисциплін — League of Legends.

--

beko — міжнародний бренд побутової техніки, що входить до групи компаній Arçelik, яка представлена в більш як 140 країнах. Компанія пропонує лінійки продуктів, що включають побутову техніку, кондиціонери повітря і дрібну техніку. beko — європейський лідер серед брендів на ринку окремостоячої побутової техніки для дому, і найбільший бренд побутової техніки у Великій Британії. Бренд є Головним партнером ФК “Барселона”, іменним партнером чоловічої баскетбольної команди “Фенербахче” і Офіційним постачальником Європейського чемпіонату League of Legends (LEC).

Для більш детальної інформації просимо звертатися:
media@havasprkyiv.com.ua

info@beko.ua

 

Отправить:
Теги: beko, HARVESTfresh
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.