RU
Про новини компаній
25.03.2021, 17:10

Два мільйони поїздок в місяць: чого досяг Uklon за 11 років роботи

Два мільйони поїздок в місяць: чого досяг Uklon за 11 років роботи - Фото

Сьогодні Uklon – це хмарний продукт, що автомасштабується, який безперервно забезпечує свободу переміщення мільйонам користувачів

З дня заснування перший український онлайн-сервіс замовлення авто Uklon здійснив якісний стрибок в своєму розвитку. Запущений 25 березня 2010 року, сервіс набув неймовірну популярність у більшості українців.

Цьому сприяла постійна робота над покращенням сервісу його творців. Вже сьогодні у додатку понад 7,5 млн установок, через який проходить від 2 млн замовлень на місяць.

І це не межа. Uklon постійно розширює географію своєї присутності. Сервіс вже доступний в 23 містах України, при цьому з початку року були охоплені Луцьк, Рівне, Тернопіль, а також Біла Церква.

Інновації, постійна робота над помилками дозволяють сервісу утримувати пальму першості на ринку. Сьогодні Uklon – це хмарний продукт, що автомасштабується, який безперервно забезпечує свободу переміщення мільйонам користувачів.

За словами співзасновника і CTO IT-компанії Uklon Віталія Дятленка, на сьогоднішній день Uklon – це сплетіння внутрішніх IT-продуктів, від власних карт до антифрод систем, побудованих на базі новітніх технологій, що дозволяють надавати якісний і безпечний сервіс 24/7.

При цьому постійно ведеться робота над:

  • дослідженням і впровадженням ініціатив по скороченню часу очікування;
  • оптимізацією розподілу поїздок і посилок, щоб знизити складний трафік в мегаполісах;
  • розвитком як нових продуктів в екосистемі Uklon, так і розширенням географії сервісу.

У свою чергу, співзасновник і операційний директор продуктової IT-компанії Uklon Сергій Смусь підкреслив, що сервіс буде посилювати позиції в містах присутності і, відповідно, націлений на розширення.

"Також зараз бачимо великі перспективи в доставці як в B2C, так і в B2B сегменті, розвиваємо партнерство з хорекой та рітейлом. Uklon – лідер на ринку в сфері корпоративного обслуговування", – нагадав він.

Смусь додав, що мова йде не тільки про Київ. "Посилюючи цей напрямок, плануємо зрости щонайменше в два рази", – пообіцяв співзасновник Uklon.

Серед інших, доступних в даний час, послуг сервісу:

  • вибір машини з мовчазним водієм;
  • поїздка з твариною, або наявністю дитячого крісла;
  • замовлення електрокара, пошерити поїздку з товаришем;
  • вибрати AntiCOVID клас авто з захисними перегородками.

Не слід забувати, що пасажири і водії під час поїздки застраховані на суму 1 млн грн, а доставка – 15 тис. грн.

"Ці 11 років навчили тримати високий темп роботи, бути гнучкими і реагувати швидко, постійно розвивати себе і команду", – підсумував Смусь.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Теги: Uklon
Популярне