RU
Про новини компаній
27.10.2020, 15:04

Довгостроковий кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро підвищено до uaAA

Довгостроковий кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро підвищено до uaAA - Фото
Банк Кредит Днепр

Аналітики агентства IBI-Rating також відзначили у звіті підвищення бізнес-ефективності банку

Українське рейтингове агентство IBI-Rating підвищило довгостроковий кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро за Національною рейтинговою шкалою до рівня uaAA. Це означає високу кредитоспроможність фінансової установи, яка з 4 серпня поточного року перебуває у власності відомого українського бізнесмена Олександра Ярославського.

 "Підвищення рейтингу АТ "Банк Кредит Дніпро" обумовлено наявністю фінансової підтримки з боку нового акціонера банківської установи — власника однієї з найбільших українських бізнес-груп DCH Олександра Ярославського; поліпшенням показників ліквідності та капіталізації; позитивною динамікою розвитку роздрібного кредитування та кредитування клієнтів агропромислового сектору; прийнятною диверсифікованістю ресурсної бази, а також поступовим скороченням неробочих активів", — наводить пресслужба банку дані з рейтингового звіту агентства IBI-Rating.

Аналітики агентства IBI-Rating також відзначили у звіті підвищення бізнес-ефективності банку.

Акціонер Банку Кредит Дніпро вчасно й у повному обсязі забезпечив заплановане програмою капіталізації збільшення капіталу. Як наслідок, станом на 01.10.2020 року регулятивний капітал Банку Кредит Дніпро збільшився до 1,113 млрд грн., а норматив адекватності регулятивного капіталу підвищився до 17,5% (при мінімальному нормативному значенні – 10%).

Як раніше повідомляв банк, чистий прибуток фінансової установи за підсумками січня – вересня 2020 становив 18,1 млн грн. Чистий процентний дохід, що за підсумками січня – вересня становив 290,8 млн грн., удвічі більший за результат аналогічного періоду минулого року.

Банк Кредит Дніпро  згідно з класифікацією Національного банку України належить до групи банків із приватним капіталом.

Джерело: https://minfin.com.ua/2020/10/26/54630614/

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне