RU
Про новини компаній
22.12.2020, 08:00

Динаміку авторинку визначать економіка, ділове середовище – гендиректор Порше Україна

Динаміку авторинку визначать економіка, ділове середовище – гендиректор Порше Україна - Фото

Інтерв'ю з генеральним директором компанії Йозефом Графом

Компанія "Порше Україна", що є одним із найбільших автоімпортерів, звернулася до української влади  за захистом від сумнівних дій поліцейських, а країні пригрозила судами та міжнародним арбітражем, якщо ця ситуація не буде врегульована цивілізованим шляхом. Дії слідчих стали також приводом для порушення кримінальної справи Державним бюро розслідування. Але не тільки цей інцидент був темою нашої бесіди з керівником "Порше Україна", імпортера брендів Volkswagen, Audi, SEAT, Volkswagen Комерційні автомобілі та CUPRA. Йозеф Граф, генеральний директор компанії, розповів про підсумки року, що минає, для авторинку, нові тренди та симпатії покупців, а також про новинки, які незабаром стануть доступні українцям.

– Давайте поговоримо про підсумки року, що минає: наскільки вдалими є продажі автобрендів, які компанія представляє в Україні?

З огляду на загальну ситуацію протягом року, я б сказав, що всі бренди показали чудові результати. Деякі з них, навіть не враховуючи коронакризу і спад економічної та соціальної активності, продемонстрували помітне зростання порівняно з минулим роком. Помітним виявилося збільшення продажів Audi, якщо порівнювати з 2019-м, завдяки розширенню модельної лінійки та появі флагманів сегмента SUV. До того ж бренд Audi став лідером ринку електромобілів не тільки в преміум-сегменті, але і серед брендів категорії мас-маркет офіційно імпортованих авто. Цей успіх ми пов'язуємо не  лише з поповненням лінійки Audi e-tron версією Audi e-tron Sportback, але також із лояльним режимом оподаткування у разі імпорту  та купівлею "електричок", умови для якої створені в українському законодавстві. Цей фактор робить такі автомобілі доступнішими.

Бренди Volkswagen і Volkswagen Комерційні автомобілі досягли практично рівня минулого року. Найбільшим попитом у Volkswagen користувалися Tiguan і Touareg. До речі, за обсягами продажів моделі Touareg Україна посіла 2-ге місце серед країн Європи. Великий бізнес став трохи активніше оновлювати парк — бренд Volkswagen Комерційні автомобілі задовольнив цей попит.

У році, що минає, компанія "Порше Україна" стала імпортером ще одного бренда — CUPRA, розпочавши створювати інфраструктуру продажів. Зараз відбувається будівництво першого концептуального салону CUPRA Garage — тут представлять увесь модельний ряд нового ексклюзивного бренда.

Отримані результати співвідносяться з планами продажів і прогнозами ринку?

Початковий — допандемічний —прогноз обсягу українського ринку нових легкових авто на 2020 рік був 100 тис. нових авто, але на різних етапах коронакризи відбулася корекція прогнозу до 82 тис. нових авто на рік. Ринок комерційних авто попередньо оцінювали в 11 тис. одиниць, потім прогноз скоректували до 9,2 тис. Але виходячи з реалій року, що минає, можу сказати, що наші плани виконані. Преміум-сегмент ринку трохи "просів" у кількісному вираженні, але все ж менше, аніж сегмент масових авто. Я відніс би це до передбачуваної історичної тенденції для України: з настанням криз преміум-сегмент у кількісному вираженні найбільш стабільний.

– Чи є помітні зміни в структурі продажів автомобілів щодо класів?

Популярність SUV-сегмента — це вже стійкий тренд, і 2020 рік це довів. Ми віримо, що його популярність збережеться в найближчі роки. Тому автовиробники враховують такі переваги та пропонують все більше варіацій і вигідних пропозицій у цьому сегменті.

Наші бренди не виняток, тому успішно "серфлять" у сформованому тренді. Найбільшим попитом користуються моделі Volkswagen T-Roc, Tiguan і Touareg, у SEAT — це Tarraco, у Audi — Q3, Q5, Q7, Q8, а також повністю електричний кросовер Audi e-tron.

– Чи популярні серед українців електричні та гібридні авто? Що компанія планує запропонувати в цьому сегменті найближчим часом?

Зростання попиту на електромобілі в Україні також можна назвати вже сформованим трендом. Більш як 120 реалізованих в Україні Audi e-tron і e-tron Sportback — кращий тому доказ.  Авто стало лідером глобального ринку в своєму сегменті, а також зібрало безліч нагород і перемог в порівняльних тестах. Зараз українцям доступні Audi e-tron і Audi e-tron Sportback з повним приводом quattro та запасом ходу 446 км. Наступного року готуємо українські прем'єри Audi e-tron S (спортивна модифікація моделі), а також Audi e-tron GT (електричний спорткар класу гран-туризмо).

У 2021 році запланована поява відразу двох гібридних версій моделі Volkswagen Touareg, у тому числі R-версії.

– На український авторинок все більш помітний вплив має ввезення старих автомобілів – це вже повноцінно сформований ринковий і бізнес-сегмент. Чи відчувають офіційні імпортери конкуренцію з цього боку?

Зростання ринку ввізних вживаних автомобілів не має прямого впливу на преміальні бренди, а найбільш помітно зачіпає сегмент автомобілів вартістю до $20 тис. Вживані автомобілі, особливо пошкоджені, які ввозять в країну, мають свою історію та слабкі місця. У власників таких авто під час експлуатації може виникнути спотворене сприйняття продукту та бренда — це опосередковано справляє негативний вплив на ринок офіційно імпортованих нових авто. Вибираючи вживане авто, його власник робить усвідомлений вибір на користь "технологічного відставання", адже автовиробники вкладають колосальні ресурси в інновації та нові технології, вдосконалюють автомобілі, системи їхнього управління та безпеки. Кожна новинка ще більш технологічна, тому неконтрольоване ввезення старих авто — це проблема екологічності в процесі їхньої експлуатації та безпеки водіїв та їх близьких, безпеки дорожнього руху загалом. Рано чи пізно державне регулювання торкнеться цього ринку — це неминучість.

– Що офіційні імпортери можуть запропонувати покупцям як конкурентну перевагу?

Перше та головне — це офіційний сервіс й асістанс: гарантія на автомобілі та вузли, оригінальні комплектуючі, безпеку та надійність. Дорожній асістанс — це цілодобова допомога водію в дорозі. Наприклад, виклик евакуатора або заміна колеса. Головна особливість і конкурентний козир брендів концерну Volkswagen — це можливість індивідуалізації: автомобіль можна наповнити опціями виходячи зі способу та цілей експлуатації, власних уподобань, пристрастей і смаків. Кожен автомобіль стає унікальним, відображаючи потреби й очікування власника.

– Ви побіжно згадали сегмент комерційних автомобілів від "Порше Україна" — давайте повернемося до цієї теми. Яка активність покупців бізнес-автомобілів? Бізнес інвестує в оновлення автопарку?

Після весняного затишшя, пов'язаного не настільки з пандемією, як із невизначеністю, великий бізнес став активно купувати автомобілі й оновлювати парк. У Volkswagen Комерційні автомобілі був сформований склад, і бренд зміг наростити продажі в період "застою" ринку. Стабільним попитом у нас користується Crafter. З появою нової моделі в 2017 році Crafter постійно завойовує нових клієнтів і збільшує частку в сегменті.

Цьому допомогла й наша готовність до такої ситуації, а також "зліт" служб і сервісів доставки — цей фактор забезпечив зростання попиту. У цьому сегменті ми бачимо висхідний попит.

Тому дуже доречною буде швидка поява в Україні оновленої лінійки моделей T6.1 — вони затребувані великим і малим бізнесом. Крім цього, в сегменті комерційних авто з'явиться затребуваний ринком малий вен Volkswagen Caddy 5.

– Розкажіть докладніше про інші новинки — чого ще чекати від брендів "Порше Україна" наступного року?

Бренд Volkswagen вже на початку 2021 року представить українському покупцеві нові кросовери — Новий T-Cross і оновлений Tiguan. Потім — новий легендарний Golf 8 покоління, динамічний ліфтбек Arteon і Arteon Shooting Brake, популярний оновлений седан Passat, а також в Україну прибудуть гібридна версія Touareg і його спортивна версія Touareg R. Volkswagen Комерційні автомобілі представить оновлену лінійку моделей T6.1.

Audi, крім тих, що я згадував раніше, представить також безліч SUV-новинок: оновлені версії Q5, Q5 Sportback і розширену спортивну лінійку моделей RS. Від бренда SEAT чекаємо новий Leon і Leon SP в кузові "універсал", оновлені Arona й Ibiza. І, звісно ж, сюрприз року: офіційні поставки всього модельного ряду CUPRA з флагманом бренда – Formentor.

– Який Ваш прогноз розвитку ринку автомобілів у наступному році? Які чинники, на Вашу думку, будуть головними?  Які плани "Порше Україна" визначила для себе  і брендів?

Загалом наші очікування та плани ґрунтувалися на тому, що ринок, швидше, залишиться стабільним приблизно на рівні року, що минає. Якщо в цифрах — 95 тис. легкових автомобілів і приблизно 9,5 тис. комерційних авто. Наслідки локдауну будуть подвійними:  з одного боку — затишшя в деяких сегментах бізнесу та зменшення соціальної активності, але з іншого — можливе зростання попиту на автомобілі в зв'язку з новими потребами певних галузей бізнесу в комерційному транспорті.

Дуже важливе загальне макроекономічне та ділове середовище в Україні. Наприклад, наші корпоративні клієнти, що працюють тут, — міжнародні компанії, компанії з іноземними інвестиціями – не вкладатимуть у розвиток, у тому числі не модернізуватимуть автопарки внаслідок активної бізнес-діяльності, якщо ринок або бізнес-середовище не будуть стабільними.

Але ми ставимо собі амбітні цілі: працюємо над забезпеченням наших споживачів найширшим модельним рядом автомобілів наших брендів, широким вибором комплектацій, а також привабливим ціноутворенням. Якщо нам вдасться виконати такі завдання — ми збільшимо свою частку ринку.

– Як компанія планує розвиватися з точки зору офісів продажів, дилерів, сервісної мережі?

На цей час дилерська мережа всіх брендів відповідає попиту. З актуальних завдань – створення інфраструктури для продажу бренда CUPRA. Інвестиції в розвиток якості сервісу в мережах — це наша постійна робота. Це інвестиції в розвиток і навчання персоналу, вдосконалення процесів продажів. Новий потужний тренд, створений пандемією та локдаунами, — розвиток digital: наші бренди освоїли комунікацію зі споживачем за допомогою технологій віртуальної реальності. Людина, перебуваючи в будь-якому місці, може детально роздивитися всі елементи екстер'єру й інтер'єру авто з повним ефектом присутності і навіть самостійно наповнити  вибраний автомобіль опціями та бачити результат. Наші перші кроки в цьому напрямку показали величезний потенціал digital і технологій віртуальної реальності.

– Нещодавно у ЗМІ з’явилася інформація про тиск представників правоохоронних органів на "Порше Україна". Чи вплинуло повідомлення в ДБР на взаємовідносини компанії з правоохоронними органами?

Поки ні — ми вважаємо, що все ж цю ситуацію цивілізовано врегулюють.

– Офіційні органи якось відреагували на звернення компанії стосовно сумнівних дій слідчих?

Нам відомо, що ДБР зареєструвало кримінальну справу, ведеться досудове розслідування. Ми готові всіляко сприяти слідству, розраховуємо на об'єктивний розгляд всіх обставин і законне рішення. Нас здивувала, звісно, відповідь Офісу Генерального прокурора, який не побачив очевидних порушень і грубих маніпуляцій в діях слідчих органів. Проте ми віримо, що правоохоронні органи вміють визнавати помилки, а захист законності для них вище захисту честі мундира будь-якою ціною — адже заперечення очевидних порушень вкрай негативно впливає на інвестиційну привабливість країни. На жаль, ми не дочекалися реакції "інвестиційних нянь" з Офісу Президента – відповіді на наше звернення поки що немає. Ми були вимушені звернути увагу Офісу Президента на те, що відбувається, оскільки зараз маємо величезні сумніви у тому, що нам вдасться домогтися справедливості та знайти захист від дій певних представників правоохоронних органів.

– Які дії компанії, якщо Ваші оптимістичні очікування не виправдаються?

Ми все ж зберігаємо оптимізм, тому що закон на нашому боці. Розвиток бізнесу "Порше Україна" та незмінність наших планів щодо інвестування тут відображають нашу впевненість, що це прикре непорозуміння з тиском з боку деяких представників правоохоронних органів на закордонну компанію-інвестора все ж залишиться в минулому, а бізнес дійсно отримає підтримку та належний захист від держави та  її інститутів.

– І все ж?..

Ми  маємо твердий намір активно захищати інтереси компанії від будь-якого протиправного тиску всіма доступними законними способами. Однак змушений нагадати, що у зв'язку з протиправним тиском з боку окремих представників правоохоронних органів протягом більш як двох з половиною років компанія вже зазнала фінансових втрат. Незаконний тиск слідчих на наших клієнтів з метою чинити додатковий тиск на "Порше Україна" — це завдання нам як міжнародній компанії репутаційного збитку. Якщо в цій ситуації не буде знайдено цивілізованого шляху врегулювання проблеми або ми не зможемо знайти захисту в українського правосуддя, у компанії та її іноземних акціонерів не буде іншого виходу, як звертатися з позовом до держави Україна в міжнародних арбітражних органах для отримання відшкодування за завданий фінансовий і репутаційний збиток. Україна має зобов'язання перед своїми іноземними партнерами щодо захисту інвестицій. У нашому випадку йдеться про порушення Угоди між Україною та Республікою Австрія про сприяння та взаємний захист інвестицій.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне