RU
Про новини компаній
02.12.2020, 12:03

Діджиталізація – це не просто набір інструментів – CEO Moneyveo Альона Андронікова

Діджиталізація – це не просто набір інструментів – CEO Moneyveo Альона Андронікова - Фото

Альона Андронікова виступила модератором панельної дискусії на тему "‎Digital Lending 2.0 Data Impact"

У п’ятницю, 27 листопада, відбулася DIGITAL LENDING – онлайн-конференція, присвячена фінансам і діджитал-кредитуванню. Надання послуг у пост-COVID світі, регуляція та захист прав споживачів, роль технологій у digital lending, напрямки трансформації онлайн-кредитування – ці та інші питання висвітлили на заході представники банків, провідних небанківських фінансових організацій та державних органів. Moneyveo стала генеральним партнером конференції, а представники компанії доповнили захід своїми експертними виступами.

Так, CEO Moneyveo Альона Андронікова, за плечима якої – понад 13 років досвіду в бізнес-менеджменті, виступила модератором панельної дискусії на тему "‎Digital Lending 2.0 Data Impact". Учасниками заходу також стали: Ростислав Дюк (UAFIC), Катерина Данильченко (МБКІ), Ярослав Ярославський (UPSWOT), Володимир Довгаль (Credit+) та Андрій Желєзняк ("Київстар"). Присутні обговорили, що таке Digital Lending, як використовувати дані в  мобільному скорингу для прийняття рішення фінансовою компанією та які саме дані це мають бути, як боротися з шахрайством тощо.

Серед тез, що прозвучали під час дискусії, була думка про те, що digital-стратегія абсолютно необхідна компаніям у сучасних умовах. До того ж вона має бути всеосяжною – тобто використання окремих діджитал-інструментів тепер недостатньо. Ба більше, Альона Андронікова, яка є експертом у сфері трансформації бізнесу, зазначає: така стратегія – це не лише автоматизація, робота з онлайн-каналами лідогенерації, боти та інші нові продукти. Це ще й певна філософія, яка передбачає глобальну зміну бізнес-культури.

Пані Адронікова також звернула увагу на те, що цифрове кредитування наразі неможливе без Big Data. Рішення за заявкою клієнта має прийматися саме на основі даних, які автори видання The Economist цілком резонно назвали новою нафтою. 

У рамках DIGITAL LENDING CEO Moneyveo також узяла участь у панельній дискусії на тему регуляції та захисту прав споживачів. Альона зазначила, що в цьому питанні головне – якість законодавства та обізнаність компаній і споживачів.

"Moneyveo активно співпрацює з регулятором та бере участь у багатьох відкритих сесіях з обговорення законопроєктів. З 2019 року ми почали процес впровадження в компанії вимог GDPR європейського регламенту про захист даних. І мені приємно чути, коли Moneyveo називають ідеологом адаптації цих вимог в Україні. Адже реалізація механізмів для контролю громадянами своїх персональних даних, захист цих даних – те, що мають впроваджувати всі компанії та особливо ті, які працюють онлайн.  Ба більше, я вважаю регламент GDPR доволі збалансованим з точки зору урахування інтересів і споживачів, і регулятора, і бізнесу", – розповіла Андронікова.

Альона наголосила: однозначно позитивною тенденцією є те, що в наявних зараз в Україні нормативно-правових актах починають враховувати принципи крос-функціональності бізнесу. Адже одна компанія може пропонувати абсолютно різні послуги. Наприклад, Moneyveo, яка наразі є лідером онлайн-кредитування в Україні, паралельно розвиває Education lab – власний хаб Академії бізнес-освіти. Певний період він задовольняв лише внутрішні потреби компанії, проте з часом стало зрозуміло, що на авторські курси хабу є й зовнішній попит. Адже за сім років лідерства на ринку мікрокредитування фахівці Moneyveo стали носіями унікальної експертизи.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне