RU
Про новини компаній
03.06.2021, 13:00

Банку Ярославського підтвердили кредитний рейтинг uaAA з "позитивним" прогнозом

Банку Ярославського підтвердили кредитний рейтинг uaAA з "позитивним" прогнозом - Фото

Про це із посиланням на рейтинговий звіт агентства IBI-Rating повідомили в пресслужбі банку

Українське рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро за Національною рейтинговою шкалою на рівні uaAA, що означає високу кредитоспроможність фінансової установи. Раніше наданий рейтингу прогноз "у розвитку" змінено на "позитивний", що згідно із методологією рейтингування означає високу ймовірність його подальшого підвищення протягом року.

Про це із посиланням на рейтинговий звіт агентства IBI-Rating повідомили в пресслужбі банку, який належить відомому українському бізнесменові Олександру Ярославському із TOP-10 Forbes Ukraine.

"Як зазначається в релізі IBI-Rating http://ibi.com.ua/UK/press-release/ibi-rating-pokrashhilo-prognoz-rejtingu-na-pozitivnij-ta-pidtverdilo-kreditnij-rejting-at-bank-kredit-dnipro-na-rivni-uaaa.html, поліпшення прогнозу кредитного рейтингу Банку Кредит Дніпро на "позитивний" обумовлено зростанням показників ефективності діяльності, ліквідності та капіталізації, позитивною динамікою розвитку роздрібного кредитування та кредитування корпоративних клієнтів, прийнятною диверсифікованістю ресурсної бази, поступовим скороченням неробочих активів, активізацією діяльності на фінансових ринках, зниженням концентрації кредитного портфеля щодо основних позичальників, а також наявністю фінансової підтримки з боку акціонера банківської установи", — наводить пресслужба банку дані з рейтингового звіту РА IBI-Rating, аналітики якого зазначили позитивний внесок власника банку Олександра Ярославського в динаміку показників фінансової установи.

Згідно з рейтинговою методологією агентства рейтинг uaAA належить до інвестиційного рівня рейтингів і характеризує дуже високу кредитоспроможність у довгостроковій перспективі.

"Показники ефективності нашої діяльності є наслідком стійкого й активного розвитку банку, — прокоментував оцінку РА IBI-Rating Сергій Панов, голова правління Банку Кредит Дніпро. — За підсумками роботи в І кварталі 2021 року ми продемонстрували прибуток розміром 196 млн грн., який був досягнутий, у тому числі, за рахунок збільшення чистого процентного доходу, що становив на 01.04.2021 р. 158 млн грн. При цьому вже на 01.05.2021 р. прибуток банку становив 389 млн грн., а чистий процентний дохід — 216 млн грн".

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, який належить відомому українському бізнесменові з TOP-10 Forbes Ukraine Олександру Ярославському, власникові групи DCH (www.dch.com.ua), що поєднує активи в сфері фінансів, промисловості, транспорту, будівництва, девелопменту, ритейлу та ін. Банк входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України належить до групи банків із приватним капіталом.

Станом на 01.05.2021 р. активи банку — 14 245 млн грн., статутний капітал — 3 587 млн ​​грн. Кредитний портфель банку на 01.05.2021 р. становив 3 603 млн грн., портфель коштів клієнтів — 9 805 млн грн.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне