RU
Про новини компаній
06.04.2021, 12:10

Банк Ярославського підписав договір про співробітництво із Czech Export Bank

Банк Ярославського підписав договір про співробітництво із Czech Export Bank - Фото

Метою угоди є створення основи для співробітництва в підтримці інвестицій і заохочення торгівлі між Україною та Чехією

Банк Кредит Дніпро заявив про старт співробітництва із Чеським експортним банком. Czech Export Bank став дев'ятою міжнародною фінансовою установою, з якою український Кредит Дніпро, що належить відомому бізнесменові Олександру Ярославському із ТОР-10 Forbes Ukraine, підписав договір про співробітництво.

Як повідомили в пресслужбі Банку Кредит Дніпро, метою угоди є створення основи для співробітництва в підтримці інвестицій і заохочення торгівлі між Україною та Чехією, а також зміцнення співробітництва та координації у сфері надання експортних кредитів і банківських гарантій.

"Ми системно працюємо над розширенням співробітництва із провідними світовими банками з високими кредитними рейтингами, — розповів Сергій Волков, заступник голови Правління Банку. – Угода із Чеським експортним банком — чергове визнання Банку Кредит Дніпро як партнера, якому можна довіряти".

Як уточнили в пресслужбі Банку Кредит Дніпро, зараз серед його міжнародних партнерів, з якими ведеться активна діяльність, — такі міжнародні банки зі світовим ім'ям, як Commerzbank AG (Німеччина), Landesbank Baden-Wuerttemberg (Німеччина), The Bank Of New York Mellon (США), Banque De Commerce Et De Placements SA (Швейцарія), ODDO BHF BANK AG (Німеччина), Abu Dhabi Commercial Bank (ОАЕ) та Commercial Bank of Dubai (ОАЕ).

"У стратегічних планах українського Банку Кредит Дніпро подальше розширення кола банків-партнерів серед світових лідерів банківської системи", — наголосили в його пресслужбі.

Czech Export Bank (Чеський експортний банк) — це спеціалізована банківська організація, створена для державної підтримки експорту, власником якого є держава. Банк був заснований у 1995 році та здійснює підтримку державної експортної політики Чехії.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, бенефіціар якого — відомий український бізнесмен з TOP-10 Forbes Ukraine Олександр Ярославський, власник групи DCH (www.dch.com.ua), що поєднує активи у сфері фінансів, промисловості, транспорту, будівництва, девелопменту, ритейлу та ін. Банк Кредит Дніпро входить до ТОП-20 фінансових установ України щодо розміру валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України належить до групи банків із приватним капіталом. Станом на 01.03.2021 активи банку становлять 11917 млн ​​грн., статутний капітал — 3587 млн ​​грн.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне