RU
Про новини компаній
08.06.2021, 09:00

Банк Кредит Дніпро зробив доступною електронну ідентифікацію BankID

Банк Кредит Дніпро зробив доступною електронну ідентифікацію BankID - Фото

У межах цифрової трансформації бізнесу Банк Кредит Дніпро приєднався до системи електронної ідентифікації BankID НБУ

Фінансовий регулятор вніс банківську установу, що належить відомому українському бізнесменові Олександру Ярославському з ТОП-10 Forbes Ukraine, до переліку банків-партнерів на офіційному сайті BankID НБУ. У пресслужбі Банку Кредит Дніпро підтвердили цю інформацію.

"Тепер усі клієнти, які пройшли ідентифікацію в Банку Кредит Дніпро та зареєструвалися в його додатку FreeВank, зможуть користуватися спрощеною системою ідентифікації на порталах державних установ України, що підтримують таку авторизацію. Для авторизації досить буде використовувати логін і пароль FreeВank або номер картки та номер телефону, прив'язані до картки Банку Кредит Дніпро", — розповіли в його пресслужбі.

"Нині такий сервіс — обов'язкова складова цифрового арсеналу будь-якої фінансової установи, що поважає свого клієнта та націлена на довгострокове й ефективне співробітництво із ним", — прокоментував цей крок Тарас Горкун, заступник голови правління з роздрібного бізнесу та digital-трансформації Банку Кредит Дніпро.

На цей час систему дистанційної ідентифікації BankID НБУ підтримують близько сотні фінансових установ і систем дистанційного обслуговування, в тому числі у сфері надання державних адміністративних сервісів, серед яких Єдиний державний вебпортал електронних послуг "ДІЯ 2.0" і відповідний додаток, Єдиний державний портал адміністративних послуг, персональний кабінет водія на сайті МВС, "Київ ID" — Єдиний акаунт киянина, міський портал електронних сервісів Харкова, Єдина система місцевих петицій, а також усі дистанційні електронні сервіси Держгеокадастру.

Система BankID – це загальнобанківський механізм дистанційної цифрової ідентифікації клієнтів банків, створений Національним банком України, що поєднує 35 банків, у тому числі всі системно  важливі, в яких обслуговується 99% українських користувачів платіжних карток. Завдяки цьому дистанційними цифровими послугами може користуватися практично кожен українець. Кількість успішних ідентифікацій у системі за I квартал 2021 року становила майже 4,5 млн, а протягом 2020 року — майже 7,6 млн.

BankID дозволяє дистанційно одержувати не тільки адміністративні, а й банківські послуги, серед яких відкриття рахунків або кредитування. Первинну ідентифікацію фізособи в її присутності проводить будь-який із банків – учасників системи BankID. Після цього вам доступні всі сервіси в цифрових каналах і на сайтах будь-якої компанії або банку, які є учасниками системи BankID НБУ.

Щоб одержати сотні послуг або довідок від органів державної влади та їхніх підрозділів, досить увести свої логін-пароль до системи онлайн-банкінгу — це фактично унікальний електронний цифровий підпис, який ідентифікує користувача за такими параметрами, як ПІБ, дата народження, паспортні дані й адреса місця реєстрації, контактний номер телефону й електронна пошта, скан-копії паспортного документа й ідентифікаційного коду в разі наявності. За допомогою BankID можна, не залишаючи дому, наприклад, зареєструвати бізнес і відкрити для нього банківські рахунки, за лічені хвилини одержати свідоцтво про народження дитини, запросити інформацію про транспортні засоби на сайті МВС або поставити авто на облік, отримати виписку про вашу нерухомість і дані з інших держреєстрів, зареєструватися для одержання державних виплат і соціальної допомоги та зробити ще сотні інших операцій. Для цього досить лише мати ідентифікатор BankID НБУ, комп'ютер, ноутбук або смартфон із доступом до мережі інтернет і відкритий рахунок у банку, який є учасником BankID НБУ.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, який належить відомому українському бізнесменові з TOP-10 Forbes Ukraine Олександру Ярославському, власникові групи DCH (www.dch.com.ua), що поєднує активи у сфері фінансів, промисловості, транспорту, будівництва, девелопменту, ритейлу тощо. Банк входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України належить до групи банків із приватним капіталом.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне