RU
Про новини компаній
23.12.2020, 11:00

Банк "Кредит Дніпро" успішно взяв участь в аукціоні НБУ з продажу деривативів

Банк "Кредит Дніпро" успішно взяв участь в аукціоні НБУ з продажу деривативів - Фото

Голова правління банку Сергій Панов вважає, що завдяки таким аукціонам в Україні створюються інструменти для довгострокового інвестування в економіку

Банк "Кредит Дніпро" успішно взяв участь у 8-му аукціоні СВОП процентної ставки Національного банку з терміном погашення 09.12.2025 р. Про це повідомила прес-служба фінансової установи.

"Впроваджений Національним банком України влітку 2020 року новий інструмент значно сприяє розвитку фінансових ринків нашої країни та стимулює довгострокове фінансування. Ми вперше взяли участь в аукціоні НБУ з продажу деривативів і плануємо продовжити цю практику. Цей інструмент дозволить банку фінансувати довгострокові інвестиції для підтримки української економіки", – розповів Сергій Панов, голова правління банку, слова якого наводить прес-служба.

Мінімальна сума заявки банку для участі в аукціоні НБУ СВОП процентної ставки від 16 грудня 2020 року — 10 млн грн. Як сказано на сайті регулятора, один банк міг подати не більше 5 таких заявок. Загальний обсяг аукціону регулятор встановив в обсязі 2 млрд грн. для всіх банків-учасників. Нацбанк почав проводити такі аукціони з літа 2020 року і стимулює довгострокове кредитування.

"Кредит Дніпро" – український комерційний банк, що входить до ТОП-20 фінансових установ країни за розміром валових активів. Відповідно до класифікації Національного банку України належить до групи банків з приватним капіталом. Станом на 1 грудня 2020 року активи банку становлять 11 093 млн грн., а статутний капітал — 1 207 млн грн. Бенефіціар банку  "Кредит Дніпро" — Олександр Ярославський, український бізнесмен, який за розміром статків входить до ТОП-10 списку Forbes Ukraine. Володіє групою DCH (dch.com.ua), яка об'єднує активи у сфері фінансів, промисловості та гірничодобувної індустрії, транспорту, будівництва та девелопменту і т. д.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне