RU
Про новини компаній
19.05.2021, 13:53

Банк Кредит Дніпро приєднався до державної програми "Доступні кредити 5-7-9%"

Банк Кредит Дніпро приєднався до державної програми "Доступні кредити 5-7-9%" - Фото

Підприємці можуть залучити пільгове фінансування в Банку Кредит Дніпро за держпрограмою "5-7-9%"

Банк Кредит Дніпро приєднався до державної програми пільгового кредитного фінансування малого та середнього бізнесу "5-7-9%". Про це повідомила пресслужба банку.

Нагадаємо, що програма "Доступні кредити 5-7-9%" стартувала у 2020 році та передбачає надання фінансової допомоги шляхом часткової компенсації процентної ставки до рівня 0%, 3%, 5%, 7% і 9% річних за кредитами в національній валюті.

"Безумовно, ця програма життєво необхідна малому та середньому бізнесу й участь у ній – Must Have для банку, який працює на ринку. Ми вдячні нашим клієнтам за довіру до банку та реалізуємо заявки найближчим часом", — прокоментувала приєднання Банку Кредит Дніпро заступник голови правління Тетяна Поплавська.

Згідно з умовами програми пільгові кредити можна одержати під 9% річних, якщо розмір річної виручки становить від 25 до 50 млн грн., під 7% річних для бізнес-суб'єктів з річним виторгом до 25 млн грн. Пільгове кредитне фінансування під 5% річних можна залучити в Банку Кредит Дніпро, якщо річний виторг бізнес-суб'єкта не перевищує 25 млн грн., а також якщо протягом першого кварталу з моменту одержання позики створено 2 нових робочих місця. При цьому за кожне нове робоче місце ставка пільгового кредиту знижується додатково на 0,5% річних у кожному наступному кварталі.

Державна програма пільгового фінансування "Доступні кредити 5-7-9%" розроблена та діє за ініціативи президента й уряду  України з метою підтримки інвестиційних проєктів мікро- та малих підприємств, що сприяє створенню нових робочих місць і розширенню діяльності малого бізнесу. Реалізацією програми займається Фонд розвитку підприємництва. Він відбирає та залучає банки-партнери, що володіють технологіями активного кредитування цільової групи програми, — мікро- та малі підприємства. Станом на травень 2021 року партнерами Фонду з пільгового кредитування стали близько тридцяти банків із 73 діючих (прим. ред.).

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, бенефіціар якого — відомий український бізнесмен з TOP-10 Forbes Ukraine Олександр Ярославський, власник групи DCH (www.dch.com.ua), що поєднує активи у сфері фінансів, промисловості, транспорту, будівництва, девелопменту, ритейлу та ін. Банк входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України належить до групи банків із приватним капіталом.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне