RU
Про новини компаній
04.03.2020, 17:59

Apple Pay став доступним держателям карток VISA від Forward Bank

Apple Pay став доступним держателям карток VISA від Forward Bank - Фото

Легкий, безпечний та індивідуальний платіжний інструмент

З 3 березня держателі карток Visa International, ємітованих Forward Bank, отримали можливість користуватися Apple Pay — легким, безпечним та індивідуальним платіжним інструментом, який повністю змінює сферу мобільних платежів, пропонуючи швидкість і зручність. Користувачі iPhone, Apple Watch, iPad і Mac тепер з легкістю можуть здійснювати покупки як в магазинах, так і в додатках та на веб-сайтах завдяки Apple Pay.

Для оплат з Apple Pay можна використовувати смартфон, починаючи з iPhone 6 (включаючи iPhone SE). Клієнти Forward Bank можуть токенізувати свою картку для оплат з Apple Pay через додаток Wallet, а також безпосередньо в мобільному додатку Forward online. Для цього треба встановити додаток Forward Online, авторизуватися в ньому, вибрати картку та обрати опцію «Додати до Apple Wallet».

Безпека і конфіденційність лежать в основі Apple Pay. Коли ви додаєте кредитну або дебетову картку в Apple Pay, сам номер картки не зберігається ні у пристрої, ні на серверах Apple. Натомість, присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується і безпечно зберігається у чипі «Безпечний Елемент» вашого пристрою. Кожна транзакція авторизується завдяки унікальному одноразовому секретному коду, який генерується динамічно.

Apple Pay дуже просто налаштувати, при цьому клієнти будуть продовжувати отримувати бонуси від Forward Bank за своїми кредитними або дебетовими картками.

Apple Pay дозволяє дуже просто здійснювати покупки на касах магазинів, а також у додатках і на веб-сайтах з використанням iPhone і Apple Watch. При оплаті покупок у додатках або в Safari через Apple Pay тепер більше немає необхідності вручну заповнювати довгі документи з контактною інформацією або повторно вводити дані про доставку і виставлення рахунку. Кожна покупка через Apple Pay підтверджується буквально одним дотиком пальця до Touch ID або поглядом на екран iPhone для підтвердження операції через Face ID, або введенням код-пароля на пристрої.

Детальніше про Apple Pay читайте на сайті: 
http://www.apple.com/ru/apple-pay

Повідомила прес-служба банку

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне