RU
Про новини компаній
25.03.2021, 10:00

Аналітики назвали банк Ярославського одним з найбільш стійких в Україні

Аналітики назвали банк Ярославського одним з найбільш стійких в Україні - Фото
Фото: Андрей Гудзенко/LIGA.net

За сумою критеріїв оцінки Банк Кредит Дніпро посів 7-ме місце рейтингу

Банк Кредит Дніпро, що належить відомому українському бізнесмену Олександру Ярославському, увійшов до ТОП-10 найбільш стійких і фінансово здорових банків України.

Відповідний рейтинг оприлюднили аналітики Міжнародного центру перспективних досліджень.

За сумою критеріїв оцінки Банк Кредит Дніпро посів 7-ме місце рейтингу. Як зазначили аналітики, банк Ярославського у 2021 році піднявся на 20 позицій у порівнянні з результатами за II квартал 2020 року, продемонструвавши одну з найбільш стрімких динамік поліпшення показника фінансового "здоров'я" та стійкості на банківському ринку серед оцінюваних в рейтингу фінансових установ.

"Унікальність рейтингу полягає в тому, що він враховує як показник ефективності, так і показник надійності банку. В результаті банк оцінюється з точки зору привабливості і для власних акціонерів, і для його клієнтів", — пояснили свою методику оцінки здоров'я банків аналітики МЦПД.

За їхніми словами, високі позиції у рейтингу відображають ступінь виконання банком ключових економічних нормативів і демонструють здатність фінансової установи протистояти внутрішнім і зовнішнім ризикам, а також відображають здатність банку генерувати прибуток і забезпечити ефективність використання його активів.

Після зміни власника минулого року банк оголосив про активізацію кредитування, формування пакета сучасних фінансових сервісів для корпоративних клієнтів, а також про створення інноваційної цифрової екосистеми. Як раніше заявив Банк Кредит Дніпро, інноваційні трансформації дозволять йому посісти лідируючі позиції на ринку шляхом надання клієнтам сучасних фінансових сервісів.

Банк Кредит Дніпро – український комерційний банк, бенефіціаром якого є Олександр Ярославський, відомий український бізнесмен з TOP-10 Forbes Ukraine, що володіє групою DCH (www.dch.com.ua), яка об'єднує активи у сфері фінансів, промисловості та машинобудування, у видобувних галузях і переробці, транспорті, будівництві та девелопменті, ритейлі та ін.

Банк Кредит Дніпро входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України належить до групи банків із приватним капіталом. Станом на 01.03.2021 активи банку становлять 11,9 млрд грн., статутний капітал – 3,587 млрд грн.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Отправить:
Популярне