RU
22.11.2010, 13:15

Знову Майдан: малий бізнес вимагає президентського вето

Знову Майдан: малий бізнес вимагає президентського ветоЗнову Майдан: малий бізнес вимагає президентського ветоЗнову Майдан: малий бізнес вимагає президентського ветоЗнову Майдан: малий бізнес вимагає президентського ветоЗнову Майдан: малий бізнес вимагає президентського ветоЗнову Майдан: малий бізнес вимагає президентського ветоЗнову Майдан: малий бізнес вимагає президентського ветоЗнову Майдан: малий бізнес вимагає президентського ветоЗнову Майдан: малий бізнес вимагає президентського ветоЗнову Майдан: малий бізнес вимагає президентського ветоЗнову Майдан: малий бізнес вимагає президентського ветоЗнову Майдан: малий бізнес вимагає президентського ветоЗнову Майдан: малий бізнес вимагає президентського вето

Сьогодні у центрі Києва зібралося декілька тисяч представників малого і середнього бізнесу, що протестують проти прийнятого Верховною Радою Податкового кодексу України.

Пікетувальники встановили сцену під монументом Незалежності. Учасники акції вимагають від Президента України ветувати Податковий кодекс і заявляють про те, що у разі відмови залишають за собою право почати процедуру референдуму щодо повноважень глави держави.

Перед тим, як попрямувати на вулицю Банкову, під стіни Адміністрації Президента України, учасники акції зачитали свої вимоги до Президента, серед якого вето на Податковий кодекс, а також відставка уряду, члени якого підготували такий непрофесійний документ.

Представники бізнесу принесли до Адміністрації Президента "Головну книгу чорної пошани України (ГКЧП)". Відкриває список Прем'єр-міністр Микола Азаров, за ним слідує віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко, глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський, віце-прем'єр Борис Колесников. Також у книгу внесено список народних депутатів, що проголосували за Податковий кодекс.

Підхід до будівлі Адміністрації Президента України на вулиці Банковій перекрили співробітники внутрішніх військ. У декількох метрів від огорожі адміністрації глави держави встановлені металеві щити, за якими в два ряди стоять співробітники внутрішніх військ

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА "ЛІГАБізнесІнформ"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне