RU
28.05.2012, 15:27

У Борисполі відкрито найбільший в Україні аеровокзальний комплекс

У Борисполі відкрито найбільший в Україні аеровокзальний комплексУ Борисполі відкрито найбільший в Україні аеровокзальний комплексУ Борисполі відкрито найбільший в Україні аеровокзальний комплексУ Борисполі відкрито найбільший в Україні аеровокзальний комплексУ Борисполі відкрито найбільший в Україні аеровокзальний комплексУ Борисполі відкрито найбільший в Україні аеровокзальний комплексУ Борисполі відкрито найбільший в Україні аеровокзальний комплексУ Борисполі відкрито найбільший в Україні аеровокзальний комплексУ Борисполі відкрито найбільший в Україні аеровокзальний комплексУ Борисполі відкрито найбільший в Україні аеровокзальний комплексУ Борисполі відкрито найбільший в Україні аеровокзальний комплексУ Борисполі відкрито найбільший в Україні аеровокзальний комплексУ Борисполі відкрито найбільший в Україні аеровокзальний комплекс

Сьогодні в міжнародному аеропорту Бориспіль почав роботу термінальний комплекс D, який стане найбільшим в Україні й буде обслуговувати іноземних гостей під час проведення Євро-2012.

Термінал D зможе обслуговувати до 15 мільйонів пасажирів на рік. Його площа становить 107 тисяч  квадратних метрів. Будівництво цього терміналу почалося в листопаді 2008 року. Вартість проекту склала 4,8 млрд.грн. із залученням іноземних інвестицій.

У зоні відправлення нового аеровокзального комплексу - 61 стійка реєстрації, 18 пунктів контролю за авіаційною безпекою, 28 кабін паспортного контролю. Система обробки багажу в новому терміналі передбачає п'ять рівнів контролю за авіаційною безпекою.

Спецпроект "Чемпіонат Європи з футболу 2012"

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне