RU
25.03.2011, 16:25

Схід і Захід України об'єднав "автомайдан" у Києві

Схід і Захід України обСхід і Захід України обСхід і Захід України обСхід і Захід України обСхід і Захід України обСхід і Захід України обСхід і Захід України обСхід і Захід України обСхід і Захід України обСхід і Захід України обСхід і Захід України об

Сьогодні на Європейській площі у Києві об'єдналися західна і східна колони автомобільного маршу протесту підприємців, який стартував 21 березня одночасно зі Львова і Луганська.

За даними, на Європейську площу прибули більше ста машин учасників акції протесту. Автомобілі переважно розміщуються на тротуарах вулиць у районі площі.

Мітинг підприємців почався після того, як всі учасники протестного автопробігу зібралися перед "Українським домом".

Учасники автопробігу закликають захистити Конституцію, припинити економічні репресії та соціальні експерименти під виглядом реформ, створити умови для розвитку підприємництва і економіки України.

Учасники мітингу дали владі місяць на виконання вимог, сформульованих в "Ультиматумі українського народу". Ультиматум був зачитаний на мітингу одним з учасників акції.

В ультиматумі містяться вимоги припинити репресії проти учасників "податкового Майдану", притягнути до кримінальної відповідальності посадових осіб, винних у завданні збитку економіці України в особливо великих розмірах, внаслідок введення у дію Податкового кодексу і закону про держбюджет на 2011 рік, змін до закону про держбюджет, закону про єдиний соціальний внесок, інших законодавчих актів, прийнятого з порушенням Конституції і чинного законодавства України.

У мітингу беруть участь депутат від БЮТ Наталія Королевська та інші політики і громадські діячі. За словами Н. Королевської, якщо влада не почує учасників автопробігу підприємців, вони посилять свій голос автомобільними і заводськими гудками від Луганська до Львова.

Після закінчення мітингу на Європейській площі учасники акції збираються пішки попрямувати до Адміністрації Президента, щоб передати свої вимоги.

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу "ІА ЛІГАБізнесІнформ"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: