RU
04.11.2010, 14:25

Протест підприємців у Києві: учасників - більше, вимоги - жорсткіші

Протест підприємців у Києві: учасників - більше, вимоги - жорсткішіПротест підприємців у Києві: учасників - більше, вимоги - жорсткішіПротест підприємців у Києві: учасників - більше, вимоги - жорсткішіПротест підприємців у Києві: учасників - більше, вимоги - жорсткішіПротест підприємців у Києві: учасників - більше, вимоги - жорсткішіПротест підприємців у Києві: учасників - більше, вимоги - жорсткішіПротест підприємців у Києві: учасників - більше, вимоги - жорсткішіПротест підприємців у Києві: учасників - більше, вимоги - жорсткішіПротест підприємців у Києві: учасників - більше, вимоги - жорсткішіПротест підприємців у Києві: учасників - більше, вимоги - жорсткішіПротест підприємців у Києві: учасників - більше, вимоги - жорсткіші

Декілька тисяч підприємців під стінами Верховної Ради України проводять акцію протесту з вимогами ввести мораторій на розгляд урядового проекту Податкового кодексу. Примітно, що сьогоднішня акція була біліше організованою і зібрала значно більше представників малого і середнього бізнесу, ніж попередня, яка пройшла 21 жовтня.

У руках підприємці тримають плакати: "Ні азаровщині", "Податковому безладу - ні", "Замість податкових канікул - податкова зона", "Азаров, руки геть від базару", "Знищення середнього класу - це і є ваші реформи?", "Зроби подарунок Пенсійному фонду - помри молодим", "Верховна Рада проти народу - хто виграє?", "Українці за розумні податки", "Великим вареником можна подавитися" тощо.

Підприємці барабанять у металеві відра, дують у дудки, закидаючи площу перед будівлею парламенту рулонами туалетного паперу.

До підприємців вийшла народний депутат, заступник глави партії "За Україну!" Ксенія Ляпіна. Підприємці були готові закинути територію Верховної Ради яйцями, але К.Ляпіна закликала пікетників не робити цього, оскільки за це правоохоронці можуть притягнути до кримінальної відповідальності.

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА "ЛІГАБізнесІнформ"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне