RU
16.11.2010, 15:40

Податковий вівторок: малий бізнес встав на диби

Податковий вівторок: малий бізнес встав на дибиПодатковий вівторок: малий бізнес встав на дибиПодатковий вівторок: малий бізнес встав на дибиПодатковий вівторок: малий бізнес встав на дибиПодатковий вівторок: малий бізнес встав на дибиПодатковий вівторок: малий бізнес встав на дибиПодатковий вівторок: малий бізнес встав на дибиПодатковий вівторок: малий бізнес встав на дибиПодатковий вівторок: малий бізнес встав на дибиПодатковий вівторок: малий бізнес встав на дибиПодатковий вівторок: малий бізнес встав на дибиПодатковий вівторок: малий бізнес встав на дибиПодатковий вівторок: малий бізнес встав на диби

У Києві під стінами Верховної Ради проходить акція протесту представників малого і середнього бізнесу проти прийняття чинної редакції Податкового кодексу. Організатори акції заявляють, що наразі кількість учасників перевищила 40 тисяч осіб.

Сьогодні у парламенті проходить розгляд проекту Податкового кодексу. Як зазначив лідер фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов, Податковий кодекс може бути прийнятий вже у четвер, 18 листопада.

Починалася акція протесту на майдані Незалежності, після чого представники малого і середнього бізнесу відправилися під стіни Верховної Ради.

Були спроби прорвати загородження перед парламентом, але правоохоронці ці спроби одразу зупинили.

До протестувальників по черзі виходять народні депутати. Зокрема поспілкуватися з підприємцями Ксенія Ляпіна, Ярослав Сухий, Микола Катеринчук, Наталія Королевська. Також очікувалося прибуття Юлії Тимошенко.

В опозиції заявляють, що радіомікрофони учасників акції протесту під стінами Верховної Ради глушаться з метою зірвати пікетування.

Організатори акції протесту також заявляють, що міліція зриває запланований сценарій акції і не пускає представників громадських організацій на територію Верховної Ради.

За даними київської міліції, громадський порядок у центральній частині міста забезпечують понад 1,5 тис. правоохоронців.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: