RU
11.11.2020, 12:02

Під Кабміном протестують ресторатори, просять не вводити карантин вихідного дня: фото

Під Кабміном протестують ресторатори, просять не вводити карантин вихідного дня: фотоПід Кабміном протестують ресторатори, просять не вводити карантин вихідного дня: фотоПід Кабміном протестують ресторатори, просять не вводити карантин вихідного дня: фотоПід Кабміном протестують ресторатори, просять не вводити карантин вихідного дня: фотоПід Кабміном протестують ресторатори, просять не вводити карантин вихідного дня: фотоПід Кабміном протестують ресторатори, просять не вводити карантин вихідного дня: фотоПід Кабміном протестують ресторатори, просять не вводити карантин вихідного дня: фотоПід Кабміном протестують ресторатори, просять не вводити карантин вихідного дня: фотоПід Кабміном протестують ресторатори, просять не вводити карантин вихідного дня: фото

Кілька сотень представників ресторанної індустрії пікетують Кабмін з вимогою не вводити карантин вихідного дня. Про це повідомляє з місця події кореспондент LIGA.net.

У руках у мітингувальників плакати з написами: "Ми є, і ми хочемо їсти", "Ресторанний бізнес –  це мільйони годувальніків", "Ні карантину вихідного дня", "Людина їсть не тільки в будні" та інші.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Протестувальники стукають в принесені з собою каструлі, свистять і скандують "Маю право працювати" І співають гімн.

За словами одного з організаторів мітингу, голови Всеукраїнського антикризового центру рестораторів, голови Ресторанної асоціації України Сергія Трахачова, на акцію в столиці зареєстровано 2000 учасників, але, можливо, їх буде більше. Подібні акції проходять в 22 містах України.

Як повідомив LIGA.net  керівник секретаріату ради підприємців при Кабміні Андрій Заблоцький вранці, перед акцією, міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства  Ігор Петрашко зібрав нараду на предмет доцільності введення анонсованих обмежувальних заходів. У той же час до протестувальників вийшов представник уряду і повідомив, що міністр готовий зустрітися з бізнесом. Делегація рестораторів буде складатися з шести чоловік.

  • 9 листопада МОЗ анонсував введення жорсткого карантину вихідного дня, працюватимуть тільки продуктові магазини, аптеки, транспорт, АЗС та ветеринарні аптеки.
  • Карантин вихідного дня можуть ввести вже 14-15 листопада.
  • Денис Шмигаль заявив, що влада підтримає підприємців під час карантину вихідного дня.
  • Сьогодні, 11 листопада уряд розглядатиме зміни до постанови №641, які передбачають посилений карантин вихідного дня.


Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити: