RU
02.12.2010, 16:00

Майдан чекає податкових новацій Януковича

Майдан чекає податкових новацій ЯнуковичаМайдан чекає податкових новацій ЯнуковичаМайдан чекає податкових новацій ЯнуковичаМайдан чекає податкових новацій ЯнуковичаМайдан чекає податкових новацій ЯнуковичаМайдан чекає податкових новацій ЯнуковичаМайдан чекає податкових новацій ЯнуковичаМайдан чекає податкових новацій ЯнуковичаМайдан чекає податкових новацій ЯнуковичаМайдан чекає податкових новацій ЯнуковичаМайдан чекає податкових новацій Януковича

Незважаючи на сильний мороз і сніг на площі Незалежності у Києві проходить чергова акція протесту представників малого і середнього бізнесу проти Податкового кодексу. За оцінками координаторів акції, сьогодні зібралося понад десяти тисяч мітингувальників.

Як повідомив кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ один із координаторів акції Володимир Дорош, мета сьогоднішньої акції - продемонструвати владі незмінність позиції мітингувальників.

Також було оголошено, що до мітингувальників-підприємців сьогодні повинні вийти представники Адміністрації Президента України.

Крім того, мітингувальники-підприємці планують сьогодні прийти під стіни Верховної Ради.

Координатори акції не виключають, що підприємці можуть припинити акцію протесту навіть без повного вето Податкового кодексу, у випадку, якщо будуть враховані їхні головні вимоги - за спрощеною системою оподаткування, адмініструванню і повноваженням податкової адміністрації.

Сьогодні також стало відомо, що Президент України вже розглянув поправки до Податкового кодексу. Наразі документ оформляється для передачі у парламент.

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся до Відділлу продажу ІА "ЛІГАБізнесІнформ"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне