RU
16.01.2012, 16:58

Контрабандний вилов митниці: набір шпигуна і наркотики у взутті

Контрабандний вилов митниці: набір шпигуна і наркотики у взуттіКонтрабандний вилов митниці: набір шпигуна і наркотики у взуттіКонтрабандний вилов митниці: набір шпигуна і наркотики у взуттіКонтрабандний вилов митниці: набір шпигуна і наркотики у взуттіКонтрабандний вилов митниці: набір шпигуна і наркотики у взуттіКонтрабандний вилов митниці: набір шпигуна і наркотики у взуттіКонтрабандний вилов митниці: набір шпигуна і наркотики у взутті
Київська регіональна митниця підготувала виставку найцікавіших предметів, які контрабандисти намагалися переправити через кордон протягом минулого року. Так, до експозиції потрапили спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації, замасковані під брелки, ручки та годинники; колекційна зброя, предмети старовини та картини. Крім того, тут можна побачити, на які хитрощі йдуть правопорушники, щоб провезти наркотики - їх ковтають, "замуровують" в свічки, ховають у взутті і комп'ютерних колонках.

Загалом за минулий рік було порушено 45 кримінальних справ за фактами контрабанди на суму понад 157 млн.грн., з яких у 34 кримінальних справах було реально вилучено предметів контрабанди на суму більше 41 млн.грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне