RU
25.11.2010, 14:30

Київський Майдан об'єднав схід і захід

Київський Майдан обКиївський Майдан обКиївський Майдан обКиївський Майдан обКиївський Майдан обКиївський Майдан обКиївський Майдан обКиївський Майдан обКиївський Майдан обКиївський Майдан обКиївський Майдан обКиївський Майдан обКиївський Майдан об

У Києві на площі Незалежності станом на 11:00 присутні близько 4 тисяч осіб, які протестують проти підписання Президентом України Віктором Януковичем Податкового кодексу. Люди з регіонів продовжують з'їжджатися.

Київ, Донецьк, Львів, Одеса, Івано-Франківськ і Харків - у протестах беруть участь підприємці з усіх регіонів країни. Глава Союзу підприємців Одеси Василь Кулініч розповів, що у Київ добиралися своїм ходом - на автобусах і поїздах.

Пікетувальники на площі Незалежності проголосували за відставку Прем'єр-міністра Миколи Азарова, віце-прем'єр-міністра Сергія Тігіпка, глави Держкомпідприємництва Михайла Бродського і Міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова.

Федерація профспілок України (ФПУ) закликала вище керівництво країни прислухатися до вимог тисяч українських громадян, що протестуюють проти Податкового кодексу. У ФПУ зазначили, що Податковий кодекс має сприяти зниженню рівня корупції і тенізації економіки, подоланню бідності у країні, стимулюванню зайнятості, поліпшенню пенсійного забезпечення, і, нарешті, збалансованості інтересів громадян, держави і бізнесу.

Площа перед монументом Незалежності практично заповнена. Учасники акції, що прийшли пізніше, розміщуються по інший бік Хрещатику. Рух по вулицях Хрещатик, Інститутська і Городецького не перекрито.

Раніше суд заборонив проведення акцій на Майдані, але народні депутати, які співчувають мітингувальникам, перешкодили забрати намети з площі, оголосивши їх своєю власністю.

Підприємці наголошують, що компромісів бути не може: Президент має накласти вето на Податковий кодекс.

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне