UA
29.12.2020, 21:27

Два українських архітектурних проєкти потрапили до найкращих за версією Archdaily: фото

Два українських архітектурних проєкти потрапили до найкращих за версією Archdaily: фотоДва українських архітектурних проєкти потрапили до найкращих за версією Archdaily: фотоДва українських архітектурних проєкти потрапили до найкращих за версією Archdaily: фотоДва українських архітектурних проєкти потрапили до найкращих за версією Archdaily: фотоДва українських архітектурних проєкти потрапили до найкращих за версією Archdaily: фотоДва українських архітектурних проєкти потрапили до найкращих за версією Archdaily: фотоДва українських архітектурних проєкти потрапили до найкращих за версією Archdaily: фотоДва українських архітектурних проєкти потрапили до найкращих за версією Archdaily: фотоДва українських архітектурних проєкти потрапили до найкращих за версією Archdaily: фотоДва українських архітектурних проєкти потрапили до найкращих за версією Archdaily: фотоДва українських архітектурних проєкти потрапили до найкращих за версією Archdaily: фотоДва українських архітектурних проєкти потрапили до найкращих за версією Archdaily: фото

Архітектурні проєкти двох українських компаній потрапили в список кращих нереалізованих проєктів архітектурного видання Archdaily.

Видання відзначило український проєкт "Air" від Yakusha Design і "Plan B" від Sergey Makhno Architects. Всього в списку Archdaily 12 проєктів. Їх обирали читачі видання.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Проєкт підземного будинку-бункера "План Б" від Sergey Makhno Architects розміщений під землею на глибині 15 м. Це автономний будинок, що за комфортом не поступається наземному, зазначили в компанії. У зовнішній частині будівлі розміщено вертолітний майданчик. Площа проєкту – 172 км. м.

"Зовні План Б нагадує вхід у музей або навіть на військову базу. Ми намагалися створити просту і лаконічну форму, яка у всій перспективі говорила б про надійність, але також була б естетично привабливою", – йдеться в описі проєкту.

Проєкт "Air" від Yakusha Design розміщено на скелі в Португалії, будівля тримається на вертикальній стіні. Скляна конструкція має кут огляду в 270°.

Стиль, в якому виконано будинок, – живий мінімалізм. Дизайнери зробили акцент на живі натуральні матеріали: солому, грубо оброблені колоди, глину. У ванній встановлено скло з регулюванням прозорості. Площа приміщення – 48 кв. м.

"Сучасний світ пробуджує 2 тенденції: з одного боку – повна відкритість і чесність, майже прозорість життя, з іншого – повернення до витоків, єдність із природою і максимальна простота в побуті", – розповідає про проєкт Вікторія Якуша, засновниця студії Yakusha Design.

Читайте також
Топ | В Україні з'явилася сучасна архітектура світового рівня. П'ять знакових проєктів. Фото

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне