RU

Ризик під назвою Путін. Усе впирається в нього

Ризик під назвою Путін. Усе впирається в нього

специалист отдела продаж долговых ценных бумаг Dragon Capital
15.11.2019, 15:01

Що об'єднує Коломойського й Путіна? У них спільний ворог. І це - успішна Україна, де їм обом немає місця. Так що вони створені одне для одного (укр.)

Президент РФ Володимир Путін заявив, що є ризики зупинки транзиту територією України. І він має рацію. І цей ризик має ім'я - Путін. Тому що транзит зупиниться тільки тому, що Путін його зупинить. Як добре, що після 20 років при владі у Путіна зберігається самокритика й він сам себе називає ризиком. І щось там ще про "сапог в смятку", але це не зовсім зрозуміло, що значить.

Також є ризики невиплати Газпромом боргу Нафтогазу. Цей ризик має ім'я Путін. Є ризик того, що Газпром відмовляється продавати газ Нафтогазу. І цей має ім'я Путін.

Чорт. Виходить, якщо "прибрати" Путіна, ніяких ризиків не буде. І Європі не загрожуватиме газова війна. Як би його прибрати. Може для цього Зеленський так хоче особисто зустрітися з Путіним?

Читайте також - "Ми захищаємося": Коболєв відповів Путіну на заяву щодо газу

Є ще, звичайно ж, ризики того, що Газпром не може зробити випуск єврооблігацій. І тут ризик зветься Нафтогаз. Дрібниця, а приємно ж. Але якщо подумати, цей ризик існує тому, що Газпром не сплачує Нафтогазу борг у $3 млрд, а це саме через ризик під назвою "Путін", так що все одно все впирається в нього.

Нафтогаз з радістю підпише контракт на транзит на 10 років. Щоб менше ризиків було. І тільки Путін поки впирається. І щось там ще каже, що не треба шукати щастя за океаном, а треба дружити з сусідами. І щось знову незрозуміле, про телятко й шаг за морем.

Читайте також - Піти на "поступки" Газпрому - розв'язати монополісту руки

Але, якщо прибрати давньоруські оповіді, то виходить, що Путін теж прочитав інтерв'ю Коломойського. І навіть згоден із ним. Ну що ж, це логічно. Один великий ризик, на ім'я Путін, згоден з нашим локальним ризиком на ім'я Коломойський. Любов, взаєморозуміння, російський мир, такі справи.

Але, так завжди, загальний ворог зближує. Для Коломойського й Путіна спільний ворог - це успішна Україна. Де їм обом немає місця. Так що вони створені одне для одного.

Читайте матеріал російською: Риск под названием Путин. Все упирается в него

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Статті, що публікуються в розділі "Думки", відображають точку зору автора і можуть не збігатися з позицією редакції LIGA.net

Коментарі

Останні новини