RU

Звільнення голови Укрзалізниці. Жмак звинуватив наглядову раду в корупції і пішов до суду

15.04.2021, 09:56
Звільнення голови Укрзалізниці. Жмак звинуватив наглядову раду в корупції і пішов до суду - Фото
Володимир Жмак (Фото: пресслужба форуму Україна 30)

Ексглава АТ "Укрзалізниця" Володимир Жмак подав позов про скасування рішення наглядової ради УЗ про його звільнення. Про це Жмак повідомив у Telegram.

Він підкреслив, що вважає рішення наглядової ради необґрунтованим і безпідставним, прийнятим із грубим порушенням всіх можливих процедур і закону.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"Буду відстоювати в суді не посаду, а верховенство права, справедливість і свою ділову репутацію", – написав Жмак.

За його словами, за півроку роботи він "встиг не тільки поліпшити економічні показники підприємства, а й почав руйнувати усталені корупційні схеми, зокрема, і ті, які пов'язані з чинною наглядовою радою".

Жмак зазначає, що його звільнення пов'язане саме з цим. Також ексглава Укрзалізниці переконаний, що наглядова рада намагається знову повернути корупційні схеми.

"Яскравим підтвердженням є лист, адресований усім філіям Укрзалізниці, яким в.о. керівника Офісу з безпеки повідомляє, що більше не потрібно узгоджувати з Офісом тендерну документацію." Відповідальність за якісні характеристики предмета закупівлі, відповідність учасників тендерів кваліфікаційним критеріям ... несе Замовник". Так чи не сама наглядова рада УЗ виступає замовником повернення до непрозорих тендерів, які відкривають дорогу різноманітним "фірмочкам" сумнівних бенефіціарів?", – написав Жмак.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини