RU

Звільнений в.о. глави Одеського припортового заводу повернув посаду через суд

16.11.2020, 11:07
Звільнений в.о. глави Одеського припортового заводу повернув посаду через суд - Фото
Одеський припортовий завод (фото: пресслужба ОПЗ)

Овідіопольський районний суд Одеської області виніс ухвалу, якою заборонив змінювати керівництво Одеського припортового заводу (ОПЗ). Про це написав на своїй Facebook сторінці в.о. голови правління ОПЗ Микола Синиця.

"Перебуваючи вже два тижні на самоізоляції через коронавірус я з великим подивом дізнався від ЗМІ, що Фонд державного майна України призначив в.о. голови правління АТ "Одеський припортовий завод" замість мене іншу людину", – написав Синиця.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Він додав, що через ці обставини змушений був звернутися в Овідіопольський районний суд, який, "... вивчивши ситуацію, виніс рішення, яке забороняє змінювати керівництво АТ "Одеський припортовий завод".

За словами Миколи Синиці, Фонд мотивував рішення звільнити його з посади через порушення, виявлені в ході позапланового внутрішнього аудиту ОПЗ.

"При цьому ні я особисто, ні посадові особи ОПЗ не бачили результатів цього аудиту. Сам аудит проводився з порушенням чинних законодавчих актів України. Аудитори були присутні на заводі, що зафіксовано документально, тільки один день. За цей час навряд чи могли ознайомиться з документами в більше, ніж 1000 сторінок", – пояснив Синиця.

"Станом на сьогодні я залишаюся в.о. голови правління – директором АТ ОПЗ" – резюмував Микола Синиця.

  • 9 вересня Кабмін доручив Фонду держмайна приватизувати Одеський припортовий завод до кінця 2020 року.
  • 11 листопада Кабінет міністрів підписав розпорядження затвердити Миколу Парсентьєва в.о. голови правління – директора Одеського припортового заводу. Кандидатура Парсентьєва була подана Фондом держмайна України.


Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини