RU

Зупинені в Росії рулетки запустять у Білорусі

03.07.2009, 09:21

У той час як в Росії і Україні влада вживає жорстких заходів щодо обмеження грального бізнесу, в Білорусі планують побудувати свій Лас-Вегас. Як повідомляє "Deutsche Welle" із покликанням на джерело у Міністерстві спорту і туризму республіки, поблизу національного аеропорту "Мінськ" буде створено грально-розважальну зона для залучення іноземних туристів.

За відомостями джерела, документи, необхідні для прийняття відповідного рішення, зараз в уряді Білорусі. Як вказує представник Міністерства, грально-розважальний центр під Мінськом буде зручний для іноземців, які будуть прилітати в Білорусь рейсовими чи приватними літаками.

На території цього центру діятиме особливий правовий режим, що передбачає, зокрема, надання податкових пільг, безвізового в'їзду для іноземців, здійснення безмитної торгівлі і розрахунків у іноземній валюті.

Нагадаємо, у Росії набув чинності закон про гральні зони. З 1 липня всі гральні заклади повинні переміститися у чотири зони - в Приморському і Алтайському краях, в Калінінградській області і на кордоні Краснодарського краю і Ростовської області. Обсяг грального бізнесу разом з букмекерським у Росії оцінюється більш ніж у $5 млрд в рік.

В Україні гральний бізнес заборонено з 25 червня. Законом "Про заборону грального бізнесу в Україні" також забороняється і участь в азартних іграх.

Гральний бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини