RU

Зростання ВВП України за десять місяців склало 5,3%, - Азаров

09.11.2011, 11:42
Зростання ВВП України за десять місяців склало 5,3%, - Азаров - Фото
e9fa677d1cd74b0ef6342f62e04dca72.jpg
За десять місяців 2011 року зростання ВВП України склало 5,3%, промислового виробництва - 9%. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров сьогодні на засіданні уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, прем'єр зазначив, що не розуміє, чому радіє опозиція. За його словами, насправді в країні все не так погано. "Подивіться, як відверто радіє опозиція, що в поточному році Україні ще не отримала жодного траншу від МВФ. По-перше, ми обходимося без нарощування боргів, які доведеться віддавати. По-друге, чому радієте, панове? Уряд сумлінно виконує всі зобов'язання, в країні другий рік поспіль фінансова стабільність, економіка, долаючи великі труднощі, відновлюється", - сказав Азаров

Прем'єр зазначив, що якщо в 2009 році в країні було побудовано 90 км автодоріг, то в поточному році планується побудувати 1800 км. "Може, і це неправильно? І це комусь не подобається?", - запитав він.

Азаров також зазначив, що за 10 місяців зростання промвиробництва склало 9%, зростання ВВП - 5,3%, а інфляція третій місяць близька до нуля. Реальна заробітна плата зросла більш ніж на 10%. "Зрозумійте: реально зросла на основі роботи економіки", - зазначив він.

Також Азаров наголосив, що за два останні роки в країні побудовано більше масштабних об'єктів інфраструктури, ніж за десять попередніх років.

"Все це величезними зусиллями дається і становить для країни найбільшу цінність. Потрібно це бачити і берегти, підтримувати розвиток економіки. Може, це не наш уряд зробив? Може, якесь інший уряд все це робить?", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини