RU

Зростання виробництва у машинобудуванні перевищило 60%

23.12.2010, 11:55

Машинобудівні підприємства сфери діяльності Міністерства промислової політики України у листопаді випустили продукцію на 4,4 млрд. грн. Збільшення обсягів виробництва становитиме понад 55% до показників листопада попереднього року і 10% до жовтня 2010 року.

Як повідомляє прес-служба Мінпромполітіки, загалом приріст обсягів виробництва галузі загального машинобудування за 11 місяців поточного року становить 61% (порівняно з аналогічним періодом минулого року).

Очікується, що у грудні приріст становитиме як мінімум 9% до листопада. Отже, машинобудівельники у цьому місяці випустять продукцію не менш ніж на 4,8 млрд. грн.

Підприємства важкого і транспортного машинобудування за 11 місяців цього року випустили продукцію на суму понад 20,1 млрд. грн. - це у 2,3 разу більше, ніж за січень-листопад 2009 року. За прогнозами фахівців Мінпромполітіки, у грудні галузь отримає приріст у 10%.

В автомобілебудуванні за 11 місяців спостерігається 33% приросту, а обсяг випущеної продукції становить понад 7,5 млрд. грн. У цій галузі збільшення виробництва у грудні буде також на рівні 10%.

Машинобудування, металообробка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини