RU

Золотовалютні запаси Південної Кореї досягли $315,95 млрд.

03.05.2012, 10:30
Золотовалютні запаси Південної Кореї досягли $315,95 млрд. - Фото
Фото: Fotobank/Getty Images
Золотовалютні запаси Південної Кореї за станом на кінець квітня поточного року досягли нового рекордного рівня в $316,84 млрд., що на $890 млн. більше, ніж в березні. Про це повідомив сьогодні центральний Корейський банк.

Як повідомляє ІТАР-ТАРС, основна причина цього полягає в зростанні вартості цінних паперів РК в євро та інших іноземних валютах, обмінний курс яких продовжував зростати.

Попередній рекордний рівень в $315,95 млрд. був досягнутий в березні цього року завдяки притоку в країну іноземних капіталів і збільшення обсягів південнокорейського експорту.

"Зростання запасів став результатом збільшення обмінного курсу євро і інших валют, а також прибутку, отриманого від цінних паперів в іноземній валюті", - наголошується в заяві центрального банку Південної Кореї.

Золотовалютні запаси Південної Кореї включають цінні папери та вклади в іноземній валюті, резервні позиції Міжнародного валютного фонду, спеціальні права запозичення і золото в злитках.

За золотовалютним запасам Південна Корея займає зараз сьоме місце в світі після Китаю, Японії, Росії, Тайваню, Бразилії та Швейцарії.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини