RU

Знижено кредитний рейтинг Європейського стабілізаційного фонду

17.01.2012, 01:38
Знижено кредитний рейтинг Європейського стабілізаційного фонду - Фото
Фото: EPA
Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's знизило у понеділок довгостроковий кредитний рейтинг Європейського фонду фінансової стабільності до рівня АА+.

Проте агентство пообіцяло знову підвищити його до найвищого кредитного рівня ААА, якщо стабілізаційний фонд запропонує нові механізми підвищення надійності цінних паперів, повідомляє Бі-бі-сі.

Відповідне рішення було прийнято після зниження рейтингів Франції та Австрії, оскільки вони слугували гарантами європейської фінансової стійкості фонду, говориться в заяві S&P.

Нагадаємо, міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's знизило рейтинги дев'яти країн єврозони в ніч на 14 січня, однак протягом понеділка ринки на це реагували спокійно. Були знижені рейтинги Франції, Австрії, Кіпру, Італії, Португалії, Іспанії, Словаччини, Словенії та Мальти.

Європейський фонд фінансової стабільності - фінансована членами єврозони спеціальна компанія, призначена для боротьби з європейською борговою кризою. Рішення про створення фонду було схвалено 9 травня 2010 27 країнами - членами ЄС.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини