RU

Зміни в розкладі МАУ: які рейси скасовують через коронавірус

11.03.2020, 13:59
Зміни в розкладі МАУ: які рейси скасовують через коронавірус - Фото
Фото: EPA

Компанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) скасовує і скорочує частину внутрішніх і міжнародних рейсів з 12 березня орієнтовно до середини квітня. Повідомлення про це опубліковане на сайті авіакомпанії.

З 12 березня до 12 квітня припиняються польоти за маршрутом Київ-Венеція (Італія). "Пасажири зможуть покинути територію Італії регулярними рейсами МАУ з Риму та Мілану, які будуть виконуватися з метою повернути українців на батьківщину. Мандрівникам, яким буде необхідно переїхати з Венеції до Риму або в інше місто для вильоту до України, необхідно завантажити та заповнити спеціальну декларацію", - повідомляє компанія.

З 12 березня до 8 квітня скасовуються рейси з українських міст до Тель-Авіву (Ізраїль), крім Києва. Зокрема, на період 12 березня - 8 квітня скасовані рейси Дніпро-Тель-Авів, Харків-Тель-Авів і Одеса-Тель-Авів (крім 18 і 25 березня). Рейси Київ-Тель-Авів будуть виконуватися двічі на день.

До 22 травня не буде виконуватися прямий рейс Київ-Ізмір (Туреччина) - пасажирам запропонують варіанти подорожі з пересадкою в Стамбулі. Також до 1 квітня прямі рейси між Одесою і Стамбулом виконуватися не будуть.

З 13 березня до 7 квітня скоротяться рейси між Києвом і Лондоном до одного на день.

До 8 квітня будуть скасовані другі частоти на маршрутах між Києвом і Херсоном, Чернівцями, Івано-Франківськом, Львовом та Запоріжжям.

Читайте також: Коронавірус в авіації: які права є у пасажирів. Розбір

Читайте російською: Изменения в расписании МАУ: какие рейсы отменяют из-за коронавируса

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини