RU

Зміни до Держбюджету-2008 призведуть до змін в агросекторі

08.07.2008, 12:14

Для підтримки цін на зернові і для того, "щоб посередники не здійснили обвал цін на зерно", уряд передбачив у змінах до Держбюджету 2008 року додаткові кошти для Аграрного фонду в розмірі 1 млрд. 18 млн. грн. Про це заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко під час презентації проекту закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік".

Як повідомляє Управління зі зв'язків зі ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України, Прем'єр зазначила, що вказані кошти для Аграрного фонду були виділені не зі спецфонду державного бюджету, а із загального фонду.

Таким чином, згідно її твердження, вже в першому варіанті бюджету на 2008 рік аграрний сектор у 2008 році отримав майже на 40% більше витрат із бюджету. "Зараз ми робимо ще один крок - завдяки спільній роботі аграріїв всієї країни, місцевої влади і центрального уряду ми чекаємо вдвічі більшого урожаю зернових, ніж попереднього року. Це, до речі, ще один прорив України, причому не тільки в Україні, а й на світових ринках аграрної продукції", - підкреслила Прем'єр.

Крім того, Ю. Тимошенко заявила, що на сьогодні для українського уряду "розвиток тваринництва є абсолютним пріоритетом". "Саме тому 200 млн. грн. в бюджеті ми закладаємо на повне фінансування з бюджету відсотків по залученню кредитів на розвиток галузі тваринництва: усі, хто захочуть будувати великі тваринницькі комплекси або м'ясні, або молочні, для 100% цих компаній фінансування всіх відсотків за кредитом буде перекладено на державу", - запевнила Прем'єр.

Тим часом глава уряду згадав також про те, що в зміни до Держбюджету було закладено витрати на поліпшення контролю якості сільськогосподарських ґрунтів, а також на заходи щодо безпосереднього покращення якості українських сільськогосподарських ґрунтів.

"Власне кажучи, стосовно аграрного комплексу - ми хочемо в цих змінах до бюджету створити принципово інші умови для роботи", - відмітила Ю. Тимошенко. - І від того, як Верховна Рада проголосує за цей бюджет, залежить, чи зможемо ми утримати ціни на зерно на ринкових рівнях і не допустити демпінгу, який сьогодні починається у всіх областях, де зерно скуповують зернотрейдери".

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини