RU

Змінена пенсійна реформа буде представлена наступного тижня

27.04.2011, 17:30
Змінена пенсійна реформа буде представлена наступного тижня - Фото
ff069782d43c77a4cb153e7085ad1dee.jpg

Змінена пенсійна реформа буде представлена наступного тижня
Уряд України готує зміни пенсійної реформи з урахуванням озвучених днями пропозицій Прем'єр-міністра України Миколи Азарова. Про це повідомив сьогодні на брифінгу Віце-прем'єр-міністр - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко (на фото).

"Зараз ми проробляємо, прораховуємо ці зміни. Я би не хотів завчасно говорити (про конкретні зміни, - ред.), тому що у нас поки не закінчені всі ці розрахунки", - сказав С.Тігіпко, якого цитує УНІАН.

До того ж С.Тігіпко наголосив, що, можливо, вже наступного тижня пенсійна реформа буде презентована з урахуванням змін.

Також Віце-прем'єр повідомив, що Кабмін розглядає варіант дострокового виходу на пенсію після збільшення пенсійного віку.

Також, за словами С.Тігіпка, уряд передбачає деякі зміни, які ще не були озвучені публічно. До того ж він зазначив, що при підготовці пенсійної реформи уряд буде враховувати думку міжнародних фінансових організацій, передусім Всесвітнього банку.

"Я провів відповідні консультації при поїздці у Вашингтон з представниками Всесвітнього банку, МВФ. Але головні тут фахівці все-таки Всесвітнього банку - він є основною організацією у світі, яка акумулює весь досвід пенсійних реформ по всьому світу", – сказала С.Тігіпко.

Нагадаємо, 21 квітня на семінарі з представниками регіональних ЗМІ Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що обдумує варіант поетапного проведення пенсійної реформи і продовження терміну підвищення пенсійного віку до 15 років. До того ж він уточнив, що на першому етапі, протягом 2-3 років, можна дозволити людям добровільно вибирати вік виходу на пенсію. Також він наголосив, що підвищення пенсійного віку можна провести протягом не 10, а 15 років.

Законопроект "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи", автором якого є Кабінет Міністрів, був оприлюднений на сайті Верховної Ради у грудні 2010 року.

18 березня Президент України Віктор Янукович заявив, що законопроект про пенсійну реформу не готовий до розгляду у Верховній Раді. Глава держави зазначив, що перш ніж розглядати законопроект про пенсійну реформу в парламенті, необхідно провести роз'яснювальну роботу положень закону серед громадян.

Для отримання чергового траншу кредиту МВФ Україна повинна була прийняти закон про реалізацію пенсійної реформи до кінця березня 2011 року. Зокрема Україна взяла зобов'язання перед МВФ поступово підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років - на 6 місяців щорічно, починаючи з 2010 року.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини