RU

ЗМІ: МВФ збільшить стабфонд до $1,3 трлн.

27.09.2011, 03:48
ЗМІ: МВФ збільшить стабфонд до $1,3 трлн. - Фото
6205d6c31313fe8a5ed8a79b3951d266.jpg

ЗМІ: МВФ збільшить стабфонд до $1,3 трлн.
Міжнародний валютний фонд (МВФ) має намір значно збільшити свої ресурси для боротьби з борговою кризою. Про це пише газета Frankfurter Allgemeine Zeitung без вказівки джерел.

Як передає Deutsche Welle, наразі обговорюються дві моделі, які дозволять збільшити обсяг стабілізаційного фонду з $940 млрд. до 1,3 трильйона.

Також повідомляється, що МВФ прагне зібрати більше капіталу, щоб запобігти розповзанню економічної кризи з однієї країни на іншу. Переговори про збільшення капіталу стабфонду поки що знаходяться на початковій стадії.

Раніше директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард заявила, що світова економіка вступила в нову небезпечну фазу. "Реальний прогрес в ребалансируванні (світової економіки, - ред.) щонайбільше був скромним, при цьому ризики для світової економіки зростають. Ці ризики посилилися внаслідок зниження довіри, зростаючого переконання, що у грошової влади немає твердого настрою або ж бажання ухвалити необхідні рішення. Розвиток ситуації нинішнім літом показав, що ми знаходимося в новій небезпечній фазі. Ясно, що стоїть на кону: ми ризикуємо зіткнутися з крахом крихкого пожвавлення економіки", - сказала вона.

Фінансова криза: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини